Труа — ПСЖ
0+

Труа — ПСЖ

Початок матчу: 07.05.23 21:45.

У тринадцятому турі принци насилу здолали синьо-білих у столиці, 4-3. Фермери відкрили рахунок уже на третій хвилині, а на початку другого тайму знову вийшли вперед. Мессі та Неймар оформили гол+пас, а в складі гостей Мама Балде вистрілив дублем. Хоча парижани набагато частіше створювали небезпечні атаки (82-37), у команди із Шампані було чимало моментів (удари 16-19, у площину воріт 5-11). Кіпер Галлон урятував гостей у семи епізодах, але його старання не принесли очок.

Матч Труа — ПСЖ дивитись онлайн, супротивники провели вісім зустрічей у Лізі 1 на Стад де л'Об із початку 2000-х. Чинний чемпіон Франції здобув п'ять перемог, двічі суперники розписали нічию 1-1. У сезоні 2015/16 червоно-сині знищили скромну команду на очах рідних уболівальників, 9-0. Господарі святкували вікторію ще 2001 року, 1-0, а в розіграші 2000/01 ефектно розбили принців із рахунком 5-3. Підопічні Кіснорбо розташовуються на вісімнадцятому рядку після тридцять другого туру (двадцять два пункти). Найближчими тижнями колектив достроково дістане путівку до другого дивізіону.

Клуб із Шампані пропускає найбільше. У дев'яти з попередніх тринадцяти домашніх зустрічей Труа ділив очки. Тут не зміг перемогти Ренн, 1-1, Монако, 2-2, та Ланс, 1-1. У цьому відрізку синьо-білі не відзначалися лише в чотирьох випадках. Мама Балде набрав п'ятнадцять балів за системою гол+пас (12+3), Роні Лопеш – десять (5+5). Гру Труа — ПСЖ дивитись онлайн.

Столичні очолюють таблицю (сімдесят п'ять пунктів) і найчастіше забивають. Парижани не люблять грати внічию та розписували мирову лише тричі – найнижчий показник у Лізі 1. Підопічні Галтьє здобули п'ять перемог у шести останніх виїздах, поступившись тільки Монако, 1-3.

В активі Мессі тридцять результативних дій (15+15), у Мбаппе – двадцять сім (22+5), Неймар набрав 13+11. Лео пропонують контракт на рік на тих же умовах, але аргентинець чекає на підвищення зарплати. Протистояння Труа — ПСЖ дивитися онлайн.

Початок матчу: 07.05.23 21:45. У тринадцятому турі принци насилу здолали синьо-білих у столиці, 4-3. Фермери відкрили рахунок уже на третій хвилині, а на початку другого тайму знову вийшли вперед. Мессі та Неймар оформили гол+пас, а в складі гостей Мама Балде вистрілив дублем. Хоча парижани набагато частіше створювали небезпечні атаки (82-37), у команди із Шампані було чимало моментів (удари 16-1

Українська (не всі серії), Російська, Інтершум (не всі серії), Альтернативна (не всі серії)