Рома — Баєр
0+

Рома — Баєр

Початок матчу: 11.05.23 22:00.

Гру Рома — Баєр дивитись онлайн, супротивники не зустрічалися в Лізі Європи, але перетиналися у двох групових стадіях ЛЧ. У сезоні 2004/05 суперники розписали нічию на Олімпіко, 1-1, а в розіграші 2015/16 жовто-червоні здобули перемогу на своєму полі з рахунком 3-2. Восени підопічні Моурінью приймали в турнірі ГІК, 3-0, Бетіс, 1-2, Лудогорець, 3-1, а вже в плей-оф провели домашні матчі із Зальцбургом, 2-0, та Реалом Сосьєдад, 0-0.

Пеллегріні набрав вісім балів за системою гол+пас (4+4), Дібала – п'ять (4+1). Джаллороссі лише втретє зіграють у півфіналі КУЄФА. Ще в кампанії 1990/91 капітоліні вибили датський Брондбю (2-1, 0-0), а в змаганні 2020/21 вилетіли від МЮ (3-2, 2-6). Битву Рома — Баєр дивитись онлайн.

Леверкузен на груповому етапі виступав у Лізі чемпіонів. Леви побували в гостях у Брюгге, 0-1, Порту, 0-2, та Атлетіко Мадрид, 2-2. В 1/16 фармацевти здолали на виїзді Монако (3-2, 5-3 за пенальті), а згодом розібралися з Ференцварошем, 2-0. Вірц у плей-оф ЛЄ зробив п'ять результативних дій (3+2), але Діабі, з урахуванням осінніх матчів, найчастіше брав участь у голах (5+1).

Команда також лише двічі пробивалася до півфіналу турніру. У сезоні 1987/88 11 робітників здолали в німецькій дуелі бременський Вердер (1-0, 0-0). Через сім років клуб знову виступав у цьому раунді, але не зміг конкурувати з Пармою тих часів (1-2, 0-3). Протистояння Рома — Баєр дивитись онлайн.

Початок матчу: 11.05.23 22:00. У чвертьфіналі вовки вибили Феєнорд, бувши за кілька хвилин від вильоту (0-1, 4-1, овертайм). Гол+пас Пеллегріні та два асисти Абрахама допомогли дотиснути роттердамців. Леверкузен поставив крапку в єврокубковій казці бельгійського Юніона (1-1, 4-1). Гложек зробив найбільший внесок у гостьову перемогу фармацевтів. На рахунку Адама забитий м'яч та передача. Гру Р

Українська (не всі серії), Інтершум (не всі серії), Альтернативна (не всі серії)