Ельче — Атлетіко
0+

Початок матчу: 14.05.23 17:15.

У п'ятнадцятому турі матрацники обіграли біло-зелених на класі на Метрополітано, 2-0. Грізманн віддав два асисти. Наприкінці першого тайму гості залишилися в меншості, але невдовзі після перерви індіанці також заробили вилучення. Загалом суддя показав десять карток (6-4 на користь валенсійців). Одинадцять із вісімнадцяти ударів кольчонеросів пройшли повз ворота, а ілісітанос лише один раз потрапили в площину воріт.

Матч Ельче — Атлетіко дивитись онлайн, сторони провели тільки шість матчів у Чемпіонаті з 2001 року на стадіоні Мануель Мартінес Валеро. На початку 2000-х суперники виступали в другому дивізіоні, і тоді обидві зустрічі виграла команда з Аліканте. Після цього столичні здобули чотири перемоги поспіль у Ла Лізі під керівництвом Сімеоне із загальним рахунком 7-0. Зелено-смугасті замикають таблицю після тридцять третього туру та достроково покинули еліту (шістнадцять пунктів).

Колектив протримався серед найкращих клубів Іспанії три роки. Валенсійці пропускають найбільше. Чотири з останніх шести домашніх поєдинків завершилися для ілісітанос поразкою. Раніше Ельче здивував Вільярреал на своєму полі, 3-1. Мілья набрав сім балів за системою гол+пас (6+1), Боє та Гумбау – по шість (4+2 та 1+5). Гру Ельче — Атлетіко дивитись онлайн.

Мадридці посідають друге місце (шістдесят дев'ять очок). У попередніх восьми виїздах матрацники поступилися тільки на Камп Ноу, 0-1. У цьому проміжку індіанці розійшлися миром із Реалом Мадрид на Бернабеу, 1-1. Також кольчонероси в зазначеному відрізку відзначалися у всіх матчах, окрім зустрічі з Барселоною.

В активі Грізманна двадцять п'ять результативних дій (13+12), у Ла Лізі тільки в Левандовського стільки ж (19+6). Мората забив тринадцять м'ячів та віддав два асисти, Карраско набрав 5+3. Челсі мають намір продовжити оренду Феліша на рік, оскільки поки що не можуть викупити португальця – червоно-білі хочуть дістати сто мільйонів євро. Матч Ельче — Атлетіко дивитись онлайн.

Початок матчу: 14.05.23 17:15. У п'ятнадцятому турі матрацники обіграли біло-зелених на класі на Метрополітано, 2-0. Грізманн віддав два асисти. Наприкінці першого тайму гості залишилися в меншості, але невдовзі після перерви індіанці також заробили вилучення. Загалом суддя показав десять карток (6-4 на користь валенсійців). Одинадцять із вісімнадцяти ударів кольчонеросів пройшли повз ворота, а

Українська (не всі серії), Інтершум (не всі серії), Альтернативна (не всі серії)