Реал Мадрид — Райо Вальєкано
0+

Початок матчу: 24.05.23 20:30.

У тринадцятому турі бджоли шокували вершкових, здобувши перемогу на Естадіо де Вальєкас, 3-2. Червоно-смугасті вийшли вперед уже на п'ятій хвилині. Ближче до кінця першого тайму королівський клуб відповів двома влучними ударами, але блискавки не опустили руки (ноги). Наставника господарів, Іраолу, настільки охопили емоції, що його після перерви вилучили з тренерської зони. Галактікос здійснили шістнадцять ударів, але тільки двічі потрапили в площину воріт. Бджоли вимушено багато фолили.

Битву Реал Мадрид — Райо Вальєкано дивитись онлайн, сторони провели на Бернабеу дев'ять матчів у Ла Лізі з початку 2000-х. Лос Бланкос виграли всі зустрічі із загальним рахунком 37-8. Суперники розписували нічию ще в сезоні 1999/00, 0-0, а червоно-смугасті святкували останню вікторію в 1996 році, 2-1. Підопічні Анчелотті посідають другий рядок після тридцять четвертого туру (сімдесят один пункт). Вершкові забивають найбільше. Королівський клуб здобув п'ять перемог у попередніх шести домашніх поєдинках, поступившись лише Вільярреалу, 2-3.

Бензема набрав двадцять балів за системою гол+пас (17+3), Вінісіус – дев'ятнадцять (10+9), Асенсіо – п'ятнадцять (9+6), Родріго – чотирнадцять (6+8). Лунін хоче покинути Бернабеу, щоб отримувати більше ігрової практики. Клуб запропонує Дортмунду сто мільйонів євро за Беллінгема, а півзахиснику – контракт до 2029 року та зарплату у двадцять мільйонів. Модрич залишиться в Реалі ще на сезон. Гру Реал Мадрид — Райо Вальєкано дивитись онлайн.

Райо перебуває на одинадцятій позиції, але все ще претендує на путівку до ЛК (сорок шість пунктів). Блискавки розписали десять нічиїх – більше тільки в Кадіса. Бджоли поступилися в п'яти з попередніх шести виїздів. Винятком став матч на Местальї, 1-1.

Червоно-смугасті перемагали в гостях ще в січні, коли здолали Вільярреал, 1-0. У Паласона тринадцять результативних дій (8+5), Камельйо набрав 6+5, Альваро Гарсія – 5+5. Протистояння Реал Мадрид — Райо Вальєкано дивитись онлайн.

Початок матчу: 24.05.23 20:30. У тринадцятому турі бджоли шокували вершкових, здобувши перемогу на Естадіо де Вальєкас, 3-2. Червоно-смугасті вийшли вперед уже на п'ятій хвилині. Ближче до кінця першого тайму королівський клуб відповів двома влучними ударами, але блискавки не опустили руки (ноги). Наставника господарів, Іраолу, настільки охопили емоції, що його після перерви вилучили з тренерсь

Українська, Інтершум (не всі серії), Альтернативна (не всі серії)