Уніон Берлін — Брага
0+

Початок матчу: 03.10.23 19:45.

У першому турі залізні до останнього відбивалися на Сантьяго Бернабеу, але все ж пропустили від Реал Мадрида на дев'яносто четвертій хвилині, 0-1. Німецька команда зробила всього двадцять три небезпечні атаки, двісті шістдесят шість передач, і всі три удари не влучили в ціль. Архієпископи наприкінці другого тайму зрівняли рахунок у домашньому матчі проти Наполі, але незабаром знову втратили паритет, 1-2. Зброярі шістнадцять разів пробили по воротах і лише двічі влучили у ворота.

Зустріч Уніон Берлін - Брага дивитися онлайн, опоненти в минулому році виступали в групі Ліги Європи. У Німеччині господарі виграли завдяки пенальті, 1-0. Захисник колективу з Кепеніке Бонуччі заявив, що влітку завершить кар'єру. За словами Леонардо, у нього був варіант із Лаціо, але йому захотілося чогось нового. Він додав, що незабаром планує почати кар'єру тренера, і робота у ФРН допоможе в плані методики.

Раніше повідомлялося, що гравець оборони судитиметься з Ювентусом через відсторонення від тренувань, бажаючи потіснити із зебр спортсмена з високою зарплатою. У разі успішного позову, захисник передасть кошти дитячій благодійній організації Neuroland. Наставник Реала Анчелотті назвав Уніон хорошою і організованою командою, яка використовує низький блок, залишаючи мінімум простору для гри. Поєдинок Уніон Берлін - Брага дивитися онлайн.

Зброярі стартували в турнірі ще в третьому раунді кваліфікації. Спочатку воїни Мінью вибили сербську Бачку-Тополу (3-0, 4-1), після чого двічі здолали Панатінаїкос (1-0, 2-1). Форвард Брума забив чотири м'ячі та віддав асист у п'яти матчах змагання, а Орта віддав п'ять передач.

Наставник архієпископів Жорже назвав вихід команди до групового етапу золотою сторінкою, яка увійде в історію клубу. Тренер заявив, що у зброярів були відповідні амбіції, тож є відчуття виконаної місії. Битва Уніон Берлін - Брага дивитися онлайн.

Початок матчу: 03.10.23 19:45. У першому турі залізні до останнього відбивалися на Сантьяго Бернабеу, але все ж пропустили від Реал Мадрида на дев'яносто четвертій хвилині, 0-1. Німецька команда зробила всього двадцять три небезпечні атаки, двісті шістдесят шість передач, і всі три удари не влучили в ціль. Архієпископи наприкінці другого тайму зрівняли рахунок у домашньому матчі проти Наполі, ал