Шахтар — Барселона (жестовою мовою)
0+

Початок студії: 07.11.23 18:40.

Початок матчу: 07.11.23 19:45.

У минулому турі команди вийшли на поле стадіону Олімпіко. Фермін Лопес та Ферран Торрес до перерви обмінялися передачами та по черзі забили у ворота українців. У другому таймі Судаков скоротив відставання, але оранжево-чорні все ж таки поступилися, 1-2. Підопічні Хаві здійснили вісімнадцять ударів, але в семи епізодах м'яч пройшов повз ціль. Гості дванадцять разів пробили по воротах, але тільки раз потрапили в площину. Представник Ла Ліги інтенсивніше створював небезпечні атаки (61-27).

Поєдинок Шахтар — Барселона (жестовою мовою) дивитись онлайн, супротивники провели три матчі в ЛЧ на полі гірників. На групових стадіях 2004/05 та 2008/09 суперники обмінялися перемогами (2-0 та 1-2). У чвертьфіналі 2010/11 господарі програли, 0-1. Чемпіон УПЛ набрав три бали після трьох зустрічей. Український гранд не зміг досягти позитивного результату з Порту на Фолькспаркштадіон, 1-3. В Антверпені оранжево-чорні пропустили два м'ячі ще в першому таймі, але змінили перебіг подій, 3-2.

Запланований розклад рейсів в аеропорту Гамбурга був порушений у зв'язку з проведенням поліцейської операції. У суботу ввечері чоловік узяв у заручники власну доньку, зробивши кілька пострілів у повітря. Гру Шахтар — Барселона (жестовою мовою) дивитись онлайн.

Синьо-гранатові лідирують у квартеті Н (дев'ять пунктів). Блаугранас разом із Реалом Сосьєдад обороняються на цьому етапі найкраще (один пропущений). Ферран Торрес та Жуан Фелікс записали до активу по три результативні дії. Раніше каталонський колектив переміг на своєму полі Антверпен, 5-0, та обіграв на виїзді Порту, 1-0.

Президент клубу Лапорта не буде присутнім на поєдинку. Функціонеру заборонили найближчими місяцями подорожувати літаками з медичних міркувань. Трансляція буде доповнена жестовою мовою, у якій рухи та міміка замінює усне мовлення для глядачів зі слабким слухом. Битву Шахтар — Барселона (жестовою мовою) дивитись онлайн.

Початок студії: 07.11.23 18:40. Початок матчу: 07.11.23 19:45. У минулому турі команди вийшли на поле стадіону Олімпіко. Фермін Лопес та Ферран Торрес до перерви обмінялися передачами та по черзі забили у ворота українців. У другому таймі Судаков скоротив відставання, але оранжево-чорні все ж таки поступилися, 1-2. Підопічні Хаві здійснили вісімнадцять ударів, але в семи епізодах м'яч пройшов