Лаціо — Феєнорд
0+

Початок матчу: 07.11.23 22:00.

У третьому турі гордість Півдня впевнено розібралася з орлами на Де Кейпі, 3-1. Сантьяго Хіменес міг оформити хет-трик, але його гол на двадцять п'ятій хвилині скасували через офсайд. Чемпіон Нідерландів частіше бив по воротах (15-8) і активніше створював небезпечні атаки (45-25). Капітоліні за вісім порушень правил отримали сім жовтих карток. Римляни зробили шістсот сімнадцять передач. Поєдинок Лаціо - Фейєноорд дивитися онлайн, противники двічі зустрічалися в Італії. У другому груповому етапі ЛЧ 1999/00 роттердамська команда перемогла на Олімпіко, 2-1. Минулого року суперники виступали в одному квартеті Ліги Європи. В Італії біло-небесно-блакитні потужно почали матч, тричі відзначившись до двадцять восьмої хвилини. Усе завершилося з рахунком 4-2. Весіно оформив дубль і зробив асист, а Луїс Альберто забив м'яч і віддав передачу. У складі колективу з Південної Голландії двічі вражав ворота суперника Серхіо Хіменес, хоча він з'явився на полі лише в середині другого тайму.

Підопічні Саррі набрали чотири очки за підсумками першого кола. У першому турі орлята вирвали домашню нічию з Атлетіко на дев'яносто п'ятій хвилині, 1-1, після чого в компенсований час здобули перемогу на Селтік Парк, пропустивши першими, 2-1. Наставник колективу на старті групової стадії заявляв, що півтора року велася робота над ментальними проблемами команди, а результат у матчі з Атлетіко може стати критичним моментом для прогресу в турнірі. Гру Лаціо - Фейєноорд дивитися онлайн.

У нідерландців шість балів після першої половини етапу. У Роттердамі чемпіон Ередивізі переміг Селтік, 2-0, а на Метрополітано поступився матрацникам, хоча в першому таймі двічі виходив уперед, 2-3. Сантьяго Хіменес забив два м'ячі за п'яти ударів у минулому поєдинку і потрапив до списку претендентів на звання гравця тижня в ЛЧ. Зустріч Лаціо - Фейєноорд дивитися онлайн.

Початок матчу: 07.11.23 22:00. У третьому турі гордість Півдня впевнено розібралася з орлами на Де Кейпі, 3-1. Сантьяго Хіменес міг оформити хет-трик, але його гол на двадцять п'ятій хвилині скасували через офсайд. Чемпіон Нідерландів частіше бив по воротах (15-8) і активніше створював небезпечні атаки (45-25). Капітоліні за вісім порушень правил отримали сім жовтих карток. Римляни зробили шістс