Порту — Антверпен
0+

Початок матчу: 07.11.23 22:00.

Протистояння Порту - Антверпен дивитися онлайн, сторони не зустрічалися до цього сезону. Підопічні Консейсау набрали шість очок після першого кола у квартеті Н. На початку групового етапу команда перемогла Шахтар у Гамбурзі на Фолькспаркштадіон, 3-1, а потім поступилася вдома Барселоні, 0-1.

Еванілсона визнали найкращим гравцем третього тижня ЛЧ. Цікаво, що бразилець починав поєдинок на лавці запасних і вийшов тільки на сорок четвертій хвилині, але встиг відзначитися тричі до фінального свистка. Пепе став найстаршим польовим футболістом в історії ЛЧ. Крім того, для колишнього футболіста Реала - це була сто п'ятнадцята зустріч у змаганні. Гру Порту - Антверпен дивитися онлайн.

Маріу заявив, що колектив хоче очолити квартет, незважаючи на конкуренцію з Барселоною. Консейсау засумнівався у словах критиків, які вважали групу Н легкою. Сержіу заявив, що в ЛЧ усі матчі складні. Раніше фахівець назвав Шахтар слабкою командою з першості району, але після перемоги над каталонцями він змінив свою думку.

Антверпен замикає таблицю і все ще не набирав очки. Суперзірка пропустила дванадцять м'ячів. Раніше королівський клуб крупно програв Барселоні на Олімпіко (0-5), а потім на своєму полі програв чемпіону України, хоча вів до перерви 2-0 (2-3). Підопічні Ван Боммела пробилися в груповий етап за підсумками четвертого раунду кваліфікації, в якому перемогли грецький АЕК (2-1, 1-0). Поєдинок Порту - Антверпен дивитися онлайн.

Початок матчу: 07.11.23 22:00. У третьому турі дракони розгромили червоних на Босёйлстадіон, хоча поступалися після першого тайму, 1-4. Еванілсон оформив хет-трик, а Таремі віддав два асисти. Синьо-білі виглядали в атаці набагато гостріше (удари 10-11, у площину 7-2). Господарі частіше порушували правила (13-8) і трохи краще контролювали м'яч (володіння п'ятдесят шість відсотків). Протистояння