Копенгаген — Манчестер Юнайтед
0+

Початок матчу: 08.11.23 22:00.

Поєдинок Копенгаген - Манчестер Юнайтед дивитися онлайн, противники перетиналися в столиці королівства на груповому етапі ЛЧ 2006/07. Тоді господарі здобули перемогу на Паркені, 1-0. Підопічні Неструпа заробили всього один бал у першому колі. На старті стадії клуб з однойменного міста втратив перемогу в Стамбулі над Галатасараєм, хоча вів 2-0 до вісімдесят шостої хвилини, 2-2. На початку жовтня леви приймали Баварію і вийшли вперед після перерви, але в підсумку поступилися, 1-2.

Команда розпочала виступ у змаганні в другому раунді кваліфікації та по черзі вибила ісландський Брейдаблік (2-0, 6-3), празьку Спарту (0-0, 3-3, 4-2 по пенальті) і польський Ракув (1-0, 1-1). Ювентус цікавиться вінгером Барджі. Футболіста оцінюють у чотири млн євро. Також за шведом стежить Челсі. Екс-захисник Шахтаря Хочолава після операції з'явився на полі в одному жовтневому матчі та знову відправився в лазарет. Гру Копенгаген - Манчестер Юнайтед дивитися онлайн.

Англійці заробили три бали у квартеті А. Червоні дияволи програли Баварії на Альянц Арені, 3-4, а вдома поступилися Галатасараю, хоча двічі виходили вперед, 2-3. За даними Corriere dello Sport, Ювентус у січні спробує придбати Санчо і ван де Бека.

Журналіст Кляйнман стверджує, що власники клубу продали чверть акцій власнику компанії INEOS Реткліффу майже за півтора млрд євро.

У The Sun пишуть, що Мюллер може перейти в МЮ, оскільки його гра подобається тен Хагу. Влітку Томас стане вільним агентом. Протистояння Копенгаген - Манчестер Юнайтед дивитися онлайн.

Початок матчу: 08.11.23 22:00. Міська команда в минулому турі поступилася на Олд Траффорд, 0-1. Леви могли вирвати нічию на дев'яносто сьомій хвилині, але Джордан Ларссон не реалізував пенальті. Сім із п'ятнадцяти ударів червоних дияволів пройшли повз ціль. Обидва колективи рідко порушували правила (8-6). Чемпіон данської Суперліги частіше створював небезпечні атаки (60-46). Поєдинок Копенгаге