Реал Мадрид — Брага
0+

Початок матчу: 08.11.23 22:00.

У третьому турі вершкові здолали зброярів на Муніципальному стадіоні, 2-1. Королівський клуб відкрив рахунок на шістнадцятій хвилині. Дев'ять із шістнадцяти ударів архієпископів пройшли повз. Галактікос тринадцять разів пробили по воротах (шість у площину). Воїни Мінью порушували правила лише в семи епізодах. Кіпер господарів Матеус зробив чотири сейви. У вікінгів була невелика перевага у володінні (п'ятдесят п'ять відсотків).

Гру Реал Мадрид - Брага дивитися онлайн, колективи вперше зустрілися в нинішньому сезоні. Підопічні Анчелотті впевнено очолюють квартет С після першого кола (дев'ять очок). У дебюті групової стадії представники Ла Ліги вирвали домашню перемогу над берлінським Уніоном на дев'яносто четвертій хвилині, 1-0. Після цього лос бланкос завоювали непрості три бали в Неаполі, 3-2. У виданні AS стверджують, що іспанський гранд надасть можливість Мбаппе визначитися зі своїм майбутнім до 15 січня і підписати преконтракт. У цьому ж джерелі повідомляють, що француз міг перейти до вершкових ще 2017 року. Угоду не схвалила сім'я Кіліана, яка вимагала розлучитися з Бейлом, щоб футболістові звільнили місце в основі. Битва Реал Мадрид - Брага дивитися онлайн.

У RadioMarca пишуть, що Куртуа не поїде зі збірною на Євро, щоб провести повноцінну підготовку до сезону 2024/25. Беллінгем після вручення нагороди Golden Boy зізнався, що його головним кумиром був Руні.

Брага заробила три залікові пункти. У першому турі португальський колектив поступився вдома Наполі, пропустивши вирішальний м'яч на вісімдесят восьмій хвилині, 1-2. На початку жовтня зброярі здобули вольову перемогу над Уніоном у Берліні, програючи 0-2 (3-2). У кваліфікації ЛЧ архієпископи вибили сербську Бачку-Тополу (3-0, 4-1) і Панатінаїкос (2-1, 1-0). У лазареті команди відсутні травмовані футболісти. Поєдинок Реал Мадрид - Брага дивитися онлайн.

Початок матчу: 08.11.23 22:00. У третьому турі вершкові здолали зброярів на Муніципальному стадіоні, 2-1. Королівський клуб відкрив рахунок на шістнадцятій хвилині. Дев'ять із шістнадцяти ударів архієпископів пройшли повз. Галактікос тринадцять разів пробили по воротах (шість у площину). Воїни Мінью порушували правила лише в семи епізодах. Кіпер господарів Матеус зробив чотири сейви. У вікінгів