Трансляція: Чорноморець — ЛНЗ
0+

Чорноморець — ЛНЗ

Початок матчу: 03.12.23 15:00.

Моряки в п'ятнадцятому турі поступилися на виїзді Дніпру-1, залишившись у меншості на двадцять шостій хвилині, 2-5. Проте інтрига зберігалася до кінця другого тайму. Сім із десяти ударів одеситів пройшли повз ціль. Чорно-сині рідше створювали небезпечні атаки (39-69), а кіпер Варакута здійснив вісім сейвів. Фіолетові в Полтаві розписали мирову з Ворсклою, 0-0. Дебютант УПЛ шість разів пробив по воротах, але лише двічі влучив у площину. Гості частіше порушували правила (15-7)

.

Бій Чорноморець — ЛНЗ дивитись онлайн, опоненти влітку провели спаринг, не зумівши визначити найсильнішого, 0-0. Підопічні Григорчука опустилися на дев'яту сходинку після серії невдач (дев'ятнадцять пунктів). Команда з Південної Пальміри поряд із Динамо найрідше ділить очки. Моряки замикають п'ятірку найрезультативніших учасників ліги (двадцять три м'ячі). Штогрін набрав шість балів за системою гол+пас (5+1), Орест Кузик – чотири (3+1). У шести домашніх зустрічах одесити поступилися тільки Руху, 2-3. Раніше чорно-сині здолали на своєму полі Полісся, 1-0, та ДК, 3-2. Наставник ЧО заявив, що після частих вилучень колектив уже теоретично працює над тим, як посилити гру в меншості. Авагімян, який заробив червону картку минулого туру, узяв відповідальність за поразку на себе. Поєдинок Чорноморець — ЛНЗ дивитись онлайн.

ЛНЗ розмістився на десятій позиції (десять пунктів). В активі Шестакова чотири гольові дії, Прядун відзначився тричі. У попередніх п'яти виїздах бузкові програли тільки Шахтарю, 0-3. У цьому проміжку черкаський клуб зовсім не забивав у чотирьох матчах і зміг відібрати очки в Дніпра-1, 0-0.

Дулуб оцінив виступ фіолетових у першій половині Чемпіонату на трійку. Тренер дебютанта УПЛ розчарований нічиєю з Ворсклою, але й поступатися в цьому поєдинку вони не мали права. Гру Чорноморець — ЛНЗ дивитись онлайн.

Початок матчу: 03.12.23 15:00. Моряки в п'ятнадцятому турі поступилися на виїзді Дніпру-1, залишившись у меншості на двадцять шостій хвилині, 2-5. Проте інтрига зберігалася до кінця другого тайму. Сім із десяти ударів одеситів пройшли повз ціль. Чорно-сині рідше створювали небезпечні атаки (39-69), а кіпер Варакута здійснив вісім сейвів. Фіолетові в Полтаві розписали мирову з Ворсклою, 0-0. Деб