Ювентус — Салернітана
0+

Початок матчу: 04.01.24 22:00.

В 1/8 фіналу Кубка Італії на стадіоні Альянц Стедіум у Турині відбудеться матч Ювентус - Салернітана. Господарі починають свій шлях у турнірі, оскільки перша вісімка Серії А не бере участі в ранніх стадіях. Гості вибили по черзі на своєму полі представників другого дивізіону. Морські коники здолали Тернану завдяки точному удару Кандреви на сьомій хвилині, після чого розгромили Сампдорію, 4-0. У другій зустрічі Чауна оформив дубль, а Іквуемесі в першому таймі записав в актив гол+пас. Суперники не перетиналися в змаганні в новітній історії.

Матч Ювентус - Салернітана 04.01.2023 доступний до перегляду онлайн на платформі Megogo. Юве з початку 2000-х вилітав на цій стадії лише в сезоні 2004/05, коли не змогли пройти Аталанту (0-2, 3-3). До цього стара синьйора припиняла боротьбу за трофей на цьому етапі всього вісім разів. У кампанії 1936/37 бьянконері поступилися Наполі, 1-2, а через два роки програли Дженоа через гол на другій хвилині. У розіграші 1940/41 зебри в результативному поєдинку виявилися слабшими за Фіорентину, 3-5, а в Кубку 1942/43 пропустили далі Лаціо, 2-3. У турнірі 1983/84 п'ємонтці не змогли пройти Барі (1-2, 2-2), а в змаганні 1985/86 - Комо (0-1, 1-1). У сезоні 1995/96 туринський гранд вилетів від Аталанти (0-1, овертайм), а в кампанії 2000/01 - від Брешії (0-0, 1-2).

Салернітана втретє в історії пробилася до 1/8 фіналу - це клубний рекорд. У чвертьфіналі морські ковзани ніколи не брали участі. У розіграші 2000/01 гранатові без шансів двічі поступилися Фіорентині (0-5, 1-3), а в Кубку Італії 2008/09 дали бій Наполі, 1-3.

Як подивитися трансляцію гри на Megogo. Пряма трансляція матчу Ювентус - Салернітана від 04.01.2023 доступна за наявності передплати Спорт, Максимальна або Максимальна + благодійність. Можна вибрати будь-який комфортний тариф. Оформлюючи передплату, ви отримуєте не лише доступ до відеотрансляції матчів, а й до великої бібліотеки фільмів, серіалів і мультфільмів, 300+ телеканалів із можливістю паузи та запису, зокрема й спортивних, а також сотень аудіокниг і подкастів.

Початок матчу: 04.01.24 22:00. В 1/8 фіналу Кубка Італії на стадіоні Альянц Стедіум у Турині відбудеться матч Ювентус - Салернітана. Господарі починають свій шлях у турнірі, оскільки перша вісімка Серії А не бере участі в ранніх стадіях. Гості вибили по черзі на своєму полі представників другого дивізіону. Морські коники здолали Тернану завдяки точному удару Кандреви на сьомій хвилині, після чог