Румунія — Болгарія
0+

Початок матчу: 04.06.24 21:30.

У Бухаресті на стадіоні Стяуа пройде товариський матч Румунія — Болгарія. Суперники п’ять разів перетиналися на полі жовтих. У рамках кваліфікації ЧС 1954 і 1990 курчата оформили домашні перемоги (3–1, 1–0). У відборі ЧЄ-1992 леви розгромили опонента в його столиці, 3–0. У 2006 році господарі вели 2–0 у Констанці до вісімдесят другої хвилини, але втратили перевагу, 2–2. Дев’ять років тому збірні не визначили найсильнішого в спарингу, 0–0. Карпатські хлопці в березні приймали Північну Ірландію, 1–1, а в Мадриді програли Колумбії, 2–3. Триколірні на початку весни в Баку здолали Танзанію, 1–0, і розійшлися миром з Азербайджаном, 1–1.

Платформа Megogo транслюватиме матч Румунія — Болгарія 04.06.2024 онлайн.

Господарі за підсумками кваліфікації Євро очолили групу I, жодного разу не поступившись (двадцять два очки). Моруцан віддав чотири асисти, Алібек, Міхейле і Станчу забили по три голи. Поразка в контрольному поєдинку від Колумбії перервала серію без програшів, яка налічувала дванадцять зустрічей. У цьому відрізку жовті зовсім не пропускали в трьох випадках. За словами колишнього тренера київського Динамо й Шахтаря Луческу, одна з основних проблем збірної — це брак ігрової практики футболістів у клубах. Містер зазначив, що виконавці не потрапляють у стартові склади, і це помітно по матчах національної команди.

Болгарія посіла п’яту сходинку в групі G, заробивши лише чотири очки. Десподов брав участь у чотирьох із семи результативних атаках. У попередніх тринадцяти зустрічах леви змогли обіграти лише Танзанію. У шести поєдинках трикольориті зовсім не відзначалися, а ще в п’яти випадках забивали лише один м’яч.

Як подивитися трансляцію гри на медіасервісі Megogo. Трансляція матчу Румунія — Болгарія від 04.06.2024 доступна за наявності передплат Спорт, Максимальна або Максимальна + благодійність. Можна вибрати один із тарифів. Після оформлення передплати користувачі матимуть доступ і до відеотрансляції матчів, і до бібліотеки фільмів, серіалів та мультфільмів, 300+ телеканалів із можливістю паузи та запису, зокрема, і спортивних, а також сотень аудіокниг та подкастів.

Початок матчу: 04.06.24 21:30. У Бухаресті на стадіоні Стяуа пройде товариський матч Румунія — Болгарія. Суперники п’ять разів перетиналися на полі жовтих. У рамках кваліфікації ЧС 1954 і 1990 курчата оформили домашні перемоги (3–1, 1–0). У відборі ЧЄ-1992 леви розгромили опонента в його столиці, 3–0. У 2006 році господарі вели 2–0 у Констанці до вісімдесят другої хвилини, але втратили перевагу