Аргентина — Канада
0+

Початок матчу: 10.07.24 03:00.

У півфіналі Кубка Америки на Мідоулендс Стедіум (Іст-Резерфорд) пройде матч Аргентина - Канада. Саме в очній зустрічі команди стартували на поточному турнірі 21 червня. Тоді біло-блакитні виграли 2-0 в Атланті після сухого першого тайму. У 2010 році альбіселесте розгромили суперника у спарингу, 5-0. Також у квартеті А підопічні Скалоні перетиналися з Чилі, 1-0, і Перу, 2-0. У чвертьфіналі чинні чемпіони світу здолали Еквадор (1-1, 4-2 по пенальті). Мессі та компанія втратили мінімальну перевагу на дев'яносто другій хвилині. Лаутаро Мартінес очолює список бомбардирів змагання (чотири м'ячі). Кенакс на груповому етапі здолали Перу, 1-0, і розійшлися миром із Чилі, 0-0. У попередньому раунді червоні вибили Венесуелу (1-1, 4-3 по пенальті). У Шаффелберга в поточному змаганні гол+пас.

Медіасервіс Megogo транслюватиме матч Аргентина - Канада 10.07.2024 онлайн.

Біло-блакитні вісім разів пробивалися до півфіналу після реорганізації Копа (1975). Лише у двох випадках альбіселесте припиняли боротьбу за трофей - у 1987 (Уругвай, 0-1) та 2019 (Бразилія, 0-2). У 1993, 2004 і 2021 році чинні чемпіони світу вибивали Колумбію (0-0, 6-5; 3-0 і 1-1, 3-2). Сімнадцять років тому команда розгромила Мексику, 3-0, 2015-го - Парагвай, 6-1, а 2016-го - США, 4-0. Канада дійшла до півфіналу в дебютному розіграші. Для потрапляння до четвірки найкращих на Кубку їй вистачило двох голів. В останніх одинадцяти зустрічах кенакс зазнали п'яти поразок із загальним рахунком 5-15. На початку літа червоні розписали мирову з Францією в контрольному поєдинку, 0-0. Підопічні Марша не пропускали в трьох із попередніх п'яти матчах. Під керівництвом американця збірна провела шість ігор (дві перемоги, дві поразки, дві нічиї).

Як подивитися трансляцію матчу на Megogo.

Трансляція гри Кубка Америки Аргентина - Канада від 10.07.2024 доступна за наявності підписок Спорт, Максимальна та Максимальна + благодійність. Можна обрати будь-який із представлених тарифів. Оформлюючи передплату, глядачі отримують доступ не лише до відеотрансляції матчів, а й до великої бібліотеки фільмів, серіалів і мультфільмів, 300+ телеканалів з можливістю паузи та запису, зокрема й спортивних, а також сотень аудіокниг і подкастів.

Початок матчу: 10.07.24 03:00. У півфіналі Кубка Америки на Мідоулендс Стедіум (Іст-Резерфорд) пройде матч Аргентина - Канада. Саме в очній зустрічі команди стартували на поточному турнірі 21 червня. Тоді біло-блакитні виграли 2-0 в Атланті після сухого першого тайму. У 2010 році альбіселесте розгромили суперника у спарингу, 5-0. Також у квартеті А підопічні Скалоні перетиналися з Чилі, 1-0, і П