Слован — Мідтьюлланн
0+

Початок матчу: 28.08.24 22:00.

У фіналі кваліфікації Ліги чемпіонів на стадіоні Тегельне поле в Братиславі зіграють матч-відповідь Слован — Мідтьюлланн. У Гернінгу команди не визначили найсильнішого, обмінявшись точними ударами в другому таймі, 1-1. Данський клуб двадцять разів пробив по воротах, але забив лише один м'яч. Господарі пройшли вже три етапи. Небесно-блакитні вибили македонську Стругу (4-2, 2-1), словенський Целє (5-0, 1-1) та кіпрський АПОЕЛ (0-0, 2-0). Стрелець у попередніх зустрічах оформив шість результативних дій, Вайсс – чотири. Вовки стартували у чвертьфіналі відбірного циклу, залишивши позаду УЕ Санта-Колому з Андорри (3-0, 1-0) та Ференцварош (2-0, 1-1). Форвард Джу забив два голи та віддав двв асисти.

Дивитися матч-відповідь Слован — Мідтьюлланн 28.08.2024 онлайн на Megogo.

Останнього разу господарі були так близько до групової стадії Ліги чемпіонів десять років тому. Тоді білі яструби перетиналися з БАТЕ і вдома розписали нічию, 1-1, але в гостях поступилися, 0-3. Також королі Братислави зупинялися за крок від основного етапу змагання в далекому сезоні 1992/93, коли потрапили на майбутнього фіналіста розіграшу – Мілан (0-1, 0-4).

Мідтьюлланн уперше брав участь у ЛЧ 2015/16. До цього сезону вовки лише один раз пробивалися у фінал кваліфікації. У турнірі 2020/21 команда з Гернінга вибила Лудогорець, 1-0, та Янг Бойз, 3-0, а в четвертому раунді розібралася з празькою Славією (4-1, 0-0). Також із моменту дебюту в головному клубному єврокубку континенту колектив із Центральної Ютландії тричі вилітав у півфіналі відбору. У чотирьох попередніх виїздах у рамках змагання червоно-чорні поступилися лише Бенфіці, 1-4. Як переглянути пряму трансляцію матчу на Megogo.

Трансляція гри кваліфікації Ліги чемпіонів Слован — Мідтьюлланн від 28.08.2024 доступна з підпискою Спорт, Максимальна та Максимальна + благодійність. Можна вибрати один із поданих тарифів. Оформляючи підписку, глядачі отримують доступ як до відеотрансляції матчів, так і до бібліотеки фільмів, серіалів та мультфільмів, 300+ телеканалів із можливістю паузи та запису, зокрема спортивних, а також сотень аудіокниг та подкастів.

Початок матчу: 28.08.24 22:00. У фіналі кваліфікації Ліги чемпіонів на стадіоні Тегельне поле в Братиславі зіграють матч-відповідь Слован — Мідтьюлланн. У Гернінгу команди не визначили найсильнішого, обмінявшись точними ударами в другому таймі, 1-1. Данський клуб двадцять разів пробив по воротах, але забив лише один м'яч. Господарі пройшли вже три етапи. Небесно-блакитні вибили македонську Стру