Славія — Лілль
0+

Початок матчу: 28.08.24 22:00.

У фіналі кваліфікації Ліги чемпіонів на стадіоні Fortuna Arena в Празі відбудеться матч у відповідь Славія — Лілль. У першій зустрічі французька команда виграла 2-0 завдяки голу та асисту Девіда. Чеський колектив також відзначився двічі, але одне взяття воріт скасували через порушення правил, а в другому зафіксували офсайд. Господарі стартували в третьому раунді відбіркового циклу, двічі перемігши бельгійський Роял Уніон (3-1, 1-0). У попередньому протистоянні Хорі забив два м'ячі, а Провод оформив дві результативні передачі. Доги також розпочали свій шлях у турнірі з півфіналу. Боксери здолали Фенербахче (2-1, 1-1, овертайм). У Туреччині жителі півночі уникли серії пенальті, встановивши нічийний рахунок на сто вісімнадцятій хвилині.

Платформа Megogo буде показувати матч у відповідь Славія — Лілль 28.08.2024 онлайн.

Господарі десять разів у своїй історії боролися за путівку до групи ЛЧ. У фіналі кваліфікації клаптеві вилітали у восьми випадках від Грассгоппера (0-1, 0-5, 1996/97), Шахтаря (1-0, 0-2, овертайм, 2000/01), Панатінаїкоса (0-1, 1-2, 2001/02), Сельти (2-0, 0-3, 2003/04), Андерлехта (1-2, 0-2, 2005/06), Фіорентіни (0-2, 0-0, 2008/09), АПОЕЛа (0-0, 0-2, 2017/18) та Мідтьюлланна (0-0, 1-4, 2020/21). Лише двічі червоно-білі успішно подолали поточну стадію, коли вибили Аякс (2-1, 1-0, 2007/08) та Клуж (1-0, 1-0, 2019/20).

Лілль лише тричі грав у фіналі відбору. У кампанії 2001/02 доги засмутили Парму (2-0, 0-1), а за п'ять років двічі перемогли робітничків із Македонії (3-0, 1-0). Тільки в змаганні 2014/15 французи не змогли пробитися до групового етапу, оскільки їм трапився Порту (0-1, 0-2). В інших випадках жителі півночі пропускали кваліфікацію й відразу брали участь в основному турнірі.

Як переглянути онлайн-трансляцію поєдинку на Megogo.

Трансляція матчу кваліфікації Ліги чемпіонів Славія — Лілль від 28.08.2024 доступна з підписками Спорт, Максимальна та Максимальна + благодійність. Можна вибрати один комфортний тариф. Оформивши підписку, ви отримуєте доступ не лише до відеотрансляції матчів, а й до бібліотеки фільмів, серіалів та мультфільмів, 300+ телеканалів із можливістю паузи та запису, зокрема спортивних, а також сотень аудіокниг та подкастів.

Початок матчу: 28.08.24 22:00. У фіналі кваліфікації Ліги чемпіонів на стадіоні Fortuna Arena в Празі відбудеться матч у відповідь Славія — Лілль. У першій зустрічі французька команда виграла 2-0 завдяки голу та асисту Девіда. Чеський колектив також відзначився двічі, але одне взяття воріт скасували через порушення правил, а в другому зафіксували офсайд. Господарі стартували в третьому раунді в