Португалія — Хорватія
0+

Початок матчу: 05.09.2024 21:45.

У першому турі групового етапу Ліги націй УЄФА, який відбудеться 5 вересня 2024 року о 21:45 на стадіоні Ештадіу Да Луж у Лісабоні, Португалія зустрінеться з Хорватією. Цей матч може бути яскравим і напруженим, оскільки обидві команди прагнутимуть розпочати свою кампанію з перемоги. Lusos, що грає вдома, буде націлена на успішний початок турніру, тоді як Полум'яні постараються продемонструвати свою силу на виїзді та завоювати важливі очки. Фанати неймовірного футболу можуть спостерігати за цією захоплюючою подією на платформі Megogo.

Португальці впевнено пройшли груповий етап, забезпечивши собі перше місце у квартеті вже після двох турів, обігравши Чехію та Туреччину. Поразка від Грузії не стала особливим розчаруванням для підопічних Мартінеса. У першому раунді плей-оф їм дісталася Словенія - міцний, але прохідний суперник. Проте португальцям довелося провести на полі понад сто двадцять хвилин і брати участь у серії пенальті для виходу в чвертьфінал. Для збірної не буде умовно легких суперників на турнірі. Якщо їй вдасться перемогти Францію, далі на шляху до фіналу чекатиме переможець пари Іспанія - Німеччина. Позитивна новина для підопічних Мартінеса полягає в тому, що в останніх двох матчах на Євро вони щонайменше не програвали французам. Нічия була зафіксована на груповій стадії Євро-2020, а перемогу у фіналі домашнього для триколірних турніру 2016 року в Португалії пам'ятають усі. Тоді гол Едера в додатковий час приніс селесао перший в історії міжнародний титул.

Хорвати не змогли порадувати своїх уболівальників у матчі з Албанією, завершивши зустріч із нічийним результатом, 2-2. Віце-чемпіони світу 2018 року і фіналісти Ліги націй тепер стикаються з проблемою старіючого складу, який практично не оновлюється. Помилки тренера Златко Даліча під час вибору стартового складу стали помітними: Брозовіч і Маєр не змогли показати свою найкращу гру і були замінені в перерві. Лука Модріч, попри слабкий виступ, залишився на полі, хоча його фізичний стан також викликає питання. Після перерви Даліч зумів поліпшити ситуацію на полі, але цей успіх був досягнутий у грі з Албанією. Попереду матч з Італією, який вимагатиме більш серйозного підходу. Як повідомляє видання Vecernji List, Даліч планує внести три зміни до стартового складу: Станишич вийде на правому фланзі оборони, Ерліч, який ще не грав на цьому Євро, посяде місце в центрі захисту, а Маріо Пашаліч з'явиться в середній лінії. Остаточне рішення щодо виходу Брозовіча залежатиме від обраної тренером схеми - 4-2-3-1 без нього або 4-3-3 з ним у складі.

Як подивитися прямі трансляції спортивних подій на платформі Megogo.

.

Онлайн-трансляція зіткнення Португалія - Хорватія доступна за передплатою Спорт, Максимальна, Максимальна + благодійність. Вибравши відповідний тариф, глядачі отримають доступ не тільки до прямої трансляції цього та інших матчів, а й до великого каталогу розважального контенту, включно з фільмами, серіалами, мультфільмами, а також аудіокниги та подкасти, разом із 300+ телеканалами з можливістю паузи та запису.

Початок матчу: 05.09.2024 21:45. У першому турі групового етапу Ліги націй УЄФА, який відбудеться 5 вересня 2024 року о 21:45 на стадіоні Ештадіу Да Луж у Лісабоні, Португалія зустрінеться з Хорватією. Цей матч може бути яскравим і напруженим, оскільки обидві команди прагнутимуть розпочати свою кампанію з перемоги. Lusos, що грає вдома, буде націлена на успішний початок турніру, тоді як Полум'ян