Кіпр — Косово
0+

Початок матчу: 09.09.24 19:00.

У другому турі групового етапу Дивізіону З Ліги націй УЄФА у квартеті 2 на AEK Arena в Ларнаці пройде матч Кіпр — Косово. Минулого сезону змагання суперники виступали разом на аналогічній стадії. Тоді господарі поступилися на своєму полі, 0-2, жодного разу не влучивши у ворота за дев'яносто хвилин. За підсумками цього ж раунду кампанії 2022/23 золоті хлопчики набрали дев'ять балів та зберегли прописку в Дивізіоні С. Острів'яни фінішували останніми у квартеті, але також залишились у лізі третього рівня. Плей-аут вирішили організувати лише між двома найгіршими учасниками дивізіону – Литвою та Гібралтаром.

Медіасервіс Megogo показуватиме матч Кіпр — Косово 09.09.2024 онлайн.

Колектив із Близького Сходу зазнав десяти поразок у попередніх чотирнадцяти зустрічах. У цьому проміжку синьо-білі перемогли лише Сан-Марино, 4-1, та Литву, 1-0. Вікторія над балтійською командою опинилася лише другою перед рідними трибунами з квітня 2022 року. Також у зазначеному відрізку острів'яни у восьми випадках пропускали щонайменше тричі. За останні п'ять років збірна лише три рази розписувала домашні нічиї в офіційних поєдинках.

Косово здобув три перемоги в попередніх п'ятнадцяти матчах. У чотирьох останніх зустрічах золоті хлопці забили один м'яч. За два роки балканський колектив провів дев'ять виїздів, у яких обіграв лише Андорру, 3-0, та Вірменію, 1-0. Також дарданці можуть похвалитися результатом гостьового поєдинку проти Швейцарії у відборі Євро. У Базелі сині уникли поразки на вісімдесят другій хвилині, 1-1. Раніше національна команда вже грала внічию із червоними хрестоносцями, коли брала участь у спарингу, який пройшов у Цюриху, 1-1.

Як дивитися трансляцію гри на Megogo.

Трансляція матчу Ліги націй УЄФА Кіпр — Косово від 09.09.2024 доступна з підписками Спорт, Максимальна та Максимальна + благодійність. Можна вибрати один із тарифів. Оформляючи підписку, аудиторія отримує доступ і до відеотрансляції матчів, і до великої бібліотеки фільмів, серіалів та мультфільмів, 300+ телеканалів із можливістю паузи та запису, зокрема спортивних, а також сотень аудіокниг та подкастів.

Початок матчу: 09.09.24 19:00. У другому турі групового етапу Дивізіону З Ліги націй УЄФА у квартеті 2 на AEK Arena в Ларнаці пройде матч Кіпр — Косово. Минулого сезону змагання суперники виступали разом на аналогічній стадії. Тоді господарі поступилися на своєму полі, 0-2, жодного разу не влучивши у ворота за дев'яносто хвилин. За підсумками цього ж раунду кампанії 2022/23 золоті хлопчики набр