0+

Нагадати

Початок студії: 25.09.24 21:00.

Початок матчу: 25.09.24 22:00.

У першому турі фази ліги Ліги Європи на Фолькспаркштадіон (Гамбург) зіграють матч Динамо Київ — Лаціо. Гості отримали пряму путівку в основний раунд змагання. Український гранд стартував на міжнародній арені ще в липні у чвертьфіналі кваліфікації ЛЧ. Підопічні Шовковського вибили Партизан (6-2, 3-0), Рейнджерс (1-1, 0-2), але не змогли пройти Зальцбург (0-2, 1-1). Суперники перетиналися чотири рази в турнірах УЄФА. В 1/8 ЛЄ 2017/18 орли виграли на київському Олімпійському з рахунком 2-0. Чверть століття тому команди потрапили в один квартет Ліги чемпіонів. Тоді капітоліні також святкували вікторію в Україні, 1-0.

Дивитися матч Динамо Київ — Лаціо (жестовою мовою) 25.09.2024 онлайн на MEGOGO.

Біло-сині дебютували в КУЄФА 1973/74. Відтоді столичний клуб двадцять один раз брав участь у другому за престижністю єврокубку. У попередніх дев'яти домашніх зустрічах у рамках турніру ДК здолав тільки Мальме, 1-0. У цьому відрізку український колектив зовсім не відзначався в п'яти випадках. Окрім орлів, кияни також перетиналися в ЛЄ ще з одним представником Серії А — Фіорентиною (0-0, 1989/90 і 1-1, 2014/15).

Лаціо вперше зіграв у КУЄФА в тому ж сезоні, що й суперник. В активі небесно-блакитних двадцять розіграшів у змаганні. Капітоліні зазнали одинадцять поразок в останніх п'ятнадцяти виїздах Ліги Європи. У цьому проміжку римляни не пропускали лише двічі. У груповому етапі 2015/16 орли гостювали у Дніпра, 1-1, а в першому раунді 2004/05 розгромили в гостях донецький Металург, 3-0.

Ефір буде доповнено жестовою мовою, яка використовується для передачі усного мовлення рухами та мімікою для глядачів зі слабким слухом.

Як дивитися трансляцію гри на сервісі MEGOGO.

Трансляція протистояння Ліги Європи Динамо Київ — Лаціо (жестовою мовою) від 25.09.2024 доступна з передплатами Спорт, Максимальна та Максимальна + благодійність. Можна обрати один зручний тариф. Оформивши передплату, глядачі отримують доступ як до відеотрансляції матчів, так і до великої бібліотеки фільмів, серіалів і мультфільмів, 300+ телеканалів з можливістю паузи та запису, зокрема й спортивних, а також сотень аудіокниг і подкастів.

Початок студії: 25.09.24 21:00. Початок матчу: 25.09.24 22:00. У першому турі фази ліги Ліги Європи на Фолькспаркштадіон (Гамбург) зіграють матч Динамо Київ — Лаціо. Гості отримали пряму путівку в основний раунд змагання. Український гранд стартував на міжнародній арені ще в липні у чвертьфіналі кваліфікації ЛЧ. Підопічні Шовковського вибили Партизан (6-2, 3-0), Рейнджерс (1-1, 0-2), але не зм