Бенфіка — Атлетіко
0+

Початок матчу: 02.10.24 22:00.

У другому турі фази ліги Ліги чемпіонів на Ештадіу да Луж у Лісабоні зіграють матч Бенфіка — Атлетіко. У першій зустрічі орли здолали в Белграді Црвену Звезду завдяки двом точним ударам турецького тандему – Керема Актюркоглу та Оркуна Кекчю. Матрацники на Метрополітано вирвали перемогу над РБ Лейпциг. Підопічні Сімеоне пропустили на четвертій хвилині, але ще в першому таймі зрівняли рахунок, а наприкінці основного часу забили другий м'яч, 2-1. Антуан Грізманн оформив гол+пас. У сезоні 2015/16 суперники перетиналися в груповому раунді. У Португалії кольчонерос виграли, 2-1, а в обох голах узяв участь Лусіано Вієтто, який у складі іспанського гранда провів лише тридцять вісім поєдинків.

Платформа MEGOGO транслюватиме матч Бенфіка — Атлетіко 02.10.2024 онлайн.

Господарі минулого року також приймали на Ештадіу да Луж представника Ла Ліги – це був Реал Сосьєдад, 0-1. У кампанії 2021/22 червоні порадували вболівальників розгромом Барселони, 3-0, з якою також грали вдома на груповому етапі 2012/13, 0-2, та у чвертьфіналі 2005/06, 0-0. Крім того, у розіграші 2005/06 орли перетиналися в Португалії з Вільярреалом, 0-1. У далекому КЕЧі 1964/65 лісабонський клуб розгромив Реал Мадрид, 5-1. Атлетіко провів проти португальських команд дванадцять матчів у Лізі чемпіонів, десять із яких – це зустрічі з Порту. На виїзді матрацники зазнали всього двох поразок у сезонах 2009/10, 0-2 та 2022/23, 1-2. В останніх п'яти гостьових поєдинках у рамках турніру кольчонерос перемогли лише Феєнорд, 3-1. Червоно-білі пропускають на чужому полі вже дев'ять зустрічей поспіль.

Як переглянути онлайн-трансляцію гри на MEGOGO.

Пряма трансляція битви Ліги чемпіонів Бенфіка — Атлетіко від 02.10.2024 доступна з підпискою Спорт, Максимальна або Максимальна + благодійність. Можна вибрати один із поданих тарифів. Оформляючи підписку, ви отримуєте доступ і до відеотрансляції матчів, і до великої бібліотеки фільмів, серіалів та мультфільмів, 300+ телеканалів із можливістю паузи та запису, зокрема спортивних, а також сотень аудіокниг та подкастів.

Початок матчу: 02.10.24 22:00. У другому турі фази ліги Ліги чемпіонів на Ештадіу да Луж у Лісабоні зіграють матч Бенфіка — Атлетіко. У першій зустрічі орли здолали в Белграді Црвену Звезду завдяки двом точним ударам турецького тандему – Керема Актюркоглу та Оркуна Кекчю. Матрацники на Метрополітано вирвали перемогу над РБ Лейпциг. Підопічні Сімеоне пропустили на четвертій хвилині, але ще в пер