Реал Сосьєдад — Андерлехт
0+

Початок матчу: 03.10.24 19:45.

У другому турі фази ліги Ліги Європи на Reale Arena відбудеться матч Реал Сосьєдад — Андерлехт. На старті основного раунду баски розписали виїзну нічию з Ніццою, 1-1. Біло-блакитні могли виїхати з Франції з порожніми руками, якби не воротар Алехандро Реміро. На початку другого тайму кіпер парирував пенальті. Бельгійська команда приймала на Лотто Парк Ференцварош, 2-1. Пурпурно-білі забезпечили перемогу за шість хвилин, відзначившись двічі. Ближче до завершення основного часу Нільсон Ангуло дістав другу жовту картку. Тому еквадорський півзахисник пропустить найближчу зустріч через дискваліфікацію.

Платформа MEGOGO показуватиме матч Реал Сосьєдад — Андерлехт 03.10.2024 онлайн.

Господарі в попередніх восьми домашніх поєдинках ЛЄ поступилися лише РБ Лейпциг, 1-3, та Манчестер Юнайтед, 0-1. Королівський клуб перетинався з представниками Бельгії в КУЄФА 1980/81. Тоді колектив із Сан-Себастьяна розписав нічию на своєму полі з Локереном, 2-2. В останніх одинадцяти зустрічах на Аноеті в рамках турніру біло-блакитні не відзначалися лише в трьох випадках. Андерлехт стартував у фіналі кваліфікації, залишивши позаду мінське Динамо (1-0, 1-0). Бронзовий призер Ліги Жюпіле вперше грає в основному раунді ЛЄ після сезону 2018/19. У попередніх дев'яти виїздах у рамках змагання команда з Брюсселя здобула тільки дві вікторії. У чотирьох останніх гостьових матчах пурпурово-білі забили лише один м'яч. Королівський клуб розписував нічию на чужому полі в Лізі Європи ще шість років тому, коли поділив очки з Динамо в Загребі, 0-0.

Як переглянути трансляцію битви на MEGOGO.

Трансляція матчу Ліги Європи Реал Сосьєдад — Андерлехт від 03.10.2024 доступна за наявності підписки Спорт, Максимальна або Максимальна + благодійність. Можна вибрати один із тарифів. Оформляючи підписку, аудиторія отримує доступ і до відеотрансляції матчів, і до великої бібліотеки фільмів, серіалів та мультфільмів, 300+ телеканалів із можливістю паузи та запису, зокрема спортивних, а також сотень аудіокниг та подкастів.

Початок матчу: 03.10.24 19:45. У другому турі фази ліги Ліги Європи на Reale Arena відбудеться матч Реал Сосьєдад — Андерлехт. На старті основного раунду баски розписали виїзну нічию з Ніццою, 1-1. Біло-блакитні могли виїхати з Франції з порожніми руками, якби не воротар Алехандро Реміро. На початку другого тайму кіпер парирував пенальті. Бельгійська команда приймала на Лотто Парк Ференцварош,