Атлетіко — Бетіс
0+

, Футбол, Іспанія

Початок матчу: 24.10.20 22:00

Сельта Віго в шостому розіграші Ла Ліги брала на домашньому полі Атлетіко Мадрид. Новачок матрацників Луїс Суарес відкрив рахунок уже на шостій хвилині зустрічі, і цей результат зберігався до дев'яносто п'ятої хвилини, поки Яннік Карраско не реалізував свій гольовий момент. Бетіс програв Реал Сосьєдаду, 0-3, і в наступному турі з матрацниками постарається знову здобути перемогу.
Початок матчу: 24.10.20 22:00 Сельта Віго в шостому розіграші Ла Ліги брала на домашньому полі Атлетіко Мадрид. Новачок матрацників Луїс Суарес відкрив рахунок уже на шостій хвилині зустрічі, і цей результат зберігався до дев'яносто п'ятої хвилини, поки Яннік Карраско не реалізував свій гольовий момент. Бетіс програв Реал Сосьєдаду, 0-3, і в наступному турі з матрацниками постарається знову здобу