Страсбур — Ланс
0+

Початок матчу: 21.03.21 14:00

Навіть успішне пенальті від Буанга Дені на останніх хвилинах матчу не допомогло Сент-Етьєну додати очок до свого активу. Рахунок 3-2, і перемога у двадцять восьмому турі французької Ліги 1 дістається підопічним Франка Хайзе. У наступному раунді криваво-золотим із Ланса доведеться поборотися з командою Тьєррі Лорея в Страсбурзі. Чи зможуть гості протистояти натиску Страсбура?
Початок матчу: 21.03.21 14:00 Навіть успішне пенальті від Буанга Дені на останніх хвилинах матчу не допомогло Сент-Етьєну додати очок до свого активу. Рахунок 3-2, і перемога у двадцять восьмому турі французької Ліги 1 дістається підопічним Франка Хайзе. У наступному раунді криваво-золотим із Ланса доведеться поборотися з командою Тьєррі Лорея в Страсбурзі. Чи зможуть гості протистояти натиску Ст