Шантаж
недоступний
Blackmail
IMDb 6.9,
MGG 7.5
12+

Шантаж

До обраного
Додано
Для того, щоб залишити відгук, вам потрібно увійти або зареєструватися
^Elfy^
Niepokojący i bardzo niekonwencjonalny film, zdecydowanie wart obejrzenia
Aswpirania
Ta kobieta nie zasługiwała na takiego mężczyznę jak ten detektyw. Szkoda, że był więźniem miłości do tak nieodpowiedzialnej, niepoważnej dziewczyny. Jest winna wszystkich zarzutów. Czego się spodziewała, idąc do domu jakiegoś artysty, którego poznała w nocy? Trudno nazwać ją ofiarą okoliczności. Biorąc pod uwagę, że obyczaje były wtedy surowsze, mogła wiedzieć, jak jej zachowanie zostanie ocenione.
 MorrisSON
Ingrid, ona jest po prostu infantylna. Prawdopodobnie nie miała pojęcia, do czego doprowadzą te nocne spacery. Po prostu miała w głowie zabawę. Fakt, że nie mogła zdecydować, czy pójść do kina z Frankiem, czy nie, dowodzi, że nie jest daleko od dziecięcego umysłu. To jej nie usprawiedliwia, ale przynajmniej wyjaśnia, dlaczego Frank jej współczuł.
Libo
no i oczywiście żaden film Hitchcocka nie obejdzie się bez jego kamer ;) czy tylko ja to znalazłem?
Dias
Hitchcock powinien był zacząć kręcić film trochę później)))))) Właśnie przez to, że film nie był pierwotnie planowany do realizacji z dźwiękiem w niektórych momentach wygląda trochę dziwnie)))) Ale z drugiej strony można uznać ten film za eksperyment Hitchcocka))). Ale w takim razie ile wspaniałych filmów z dźwiękiem nakręcił!))))))