0+

, Футбол, Ліга чемпіонів, Європа

Коментатори - Віталій Кравченко та Роберто Моралес

Початок матчу: 02.11.21 22:00.

Чемпіон України потрапив у складну групу, де навіть третє місце буде успіхом, враховуючи нинішній стан справ у клубі. Каталонський колектив буде намагатися з усіх сил зачепитися за другу позицію у квартеті, адже можливий вихід синьо-гранатових у ЛЄ буде вважатися великим провалом. Бій Динамо Київ — Барселона можна дивитися онлайн. Обидві команди нічого не змогли вдіяти з Баварією, поступившись німцям із розгромним рахунком по черзі, але очна зустріч і дуель із Бенфікою розставить усе на свої місця.

Можна поєдинок Динамо Київ — Барселона дивитися онлайн, він пройде в Україні вшосте, усі ці матчі були зіграні в рамках Ліги чемпіонів. Підопічні Луческу могли мати в багажі більше очок, якби в першому турі їм зарахували м’яч Шапаренко на останніх хвилинах у матчі з орлами, 0–0. На внутрішній арені біло-блакитні з тріском провалили боротьбу за Суперкубок донецький Шахтар, 0–3, а в УПЛ команда конкурує з гірниками за першу сходинку. Циганков і Буяльський узяли участь у половині голів ДК.

Іспанський гранд стартував у ЛЧ із двома однаковими програшами по 0–3 після двох турів. У Ла Лізі синьо-гранатові перебувають, в основному, у середині таблиці, але команди з верхівки часто втрачають очки, тому вся боротьба ще попереду. Депай намагається хоч якось компенсувати втрату Мессі — нідерландський футболіст задіяний у кожному третьому м’ячі Барселони.

Минулого року після рахунку 0–0 в першому таймі, каталонський клуб розгромив киян на Олімпійському з підсумком 4–0, а Брейтвейт оформив дубль і віддав асист. У 2009 році точний удар Ліонеля допоміг вирвати перемогу гостям на вісімдесят шостій хвилині, 2–1. Загалом, в Україні два рази перемагав Динамо і три — Барса. Статистика м’ячів у цих зустрічах — 7–9 на користь іспанців. Можна нову гру Динамо Київ — Барселона дивитися онлайн.

Коментатори - Віталій Кравченко та Роберто Моралес Початок матчу: 02.11.21 22:00. Чемпіон України потрапив у складну групу, де навіть третє місце буде успіхом, враховуючи нинішній стан справ у клубі. Каталонський колектив буде намагатися з усіх сил зачепитися за другу позицію у квартеті, адже можливий вихід синьо-гранатових у ЛЄ буде вважатися великим провалом. Бій Динамо Київ — Барселона можна