0+

, Футбол, Ліга Європи, Європа

Початок матчу: 17.02.22 22:00.

Коментатор - Віталій Кравченко.

Якби дракони зіграли хоча б унічию в домашньому матчі проти Атлетіко, то команда вийшла б у плей-офф ЛЧ. На жаль, колективу не вистачило концентрації, а Венделл, який з’явився в другому таймі, примудрився заробити вилучення за сім хвилин після виходу на поле. Римський клуб міг вийти відразу в 1/8 фіналу ЛЕ, але не зумів обіграти лідера квартету Галатасарай у шостому турі групового етапу, 0–0.

Матч Порту — Лаціо можна дивитися онлайн, він пройде вперше через дев’ятнадцять років у цьому ж турнірі. Дракони завершили перше коло Прімейри на першому місці, жодного разу не програвши. Поряд із Бенфікою команда забиває найбільше в Чемпіонаті країни.

Також у підопічних Консейсау один із найкращих захистів у турнірі, як і в лісабонського Спортингу. Діас і Таремі записали в актив понад тридцять результативних дій, Отавіо — серед найкращих асистентів португальської першості.

Забивши три м'ячі у п'яти битвах, колектив претендував на вихід у 1/8 ЛЧ, але у вирішальній зустрічі синьо-білі провалилися. Діас відзначився двічі в найпрестижнішому єврокубку. Можна новий поєдинок Порту — Лаціо дивитися онлайн.

Лаціо поки що не входить до четвірки лідерів Серії А, але забиває на рівні міланських клубів, які очолюють таблицю. З іншого боку, орли дуже багато пропускають, і за цим показником вони нічим не кращі за Венецію чи Дженоа, які борються за виживання.

Іммобіле вже котрий рік поспіль є одним із провідних бомбардирів чемпіонату (понад сімнадцять голів). Мілінкович-Савич стабільно вражає ворота суперників та віддає асистам (понад п’ятнадцять результативних дій). Також корисний досвідчений Педро, оскільки понад десять м’ячів небесно-блакитні забили за його допомогою. У чотирьох із шести зустрічей групового етапу ЛЕ Лаціо не пропускав зовсім, а Іммобіле забив три із семи голів орлів. Порту — Лаціо можна дивитися онлайн.

Початок матчу: 17.02.22 22:00. Коментатор - Віталій Кравченко. Якби дракони зіграли хоча б унічию в домашньому матчі проти Атлетіко, то команда вийшла б у плей-офф ЛЧ. На жаль, колективу не вистачило концентрації, а Венделл, який з’явився в другому таймі, примудрився заробити вилучення за сім хвилин після виходу на поле. Римський клуб міг вийти відразу в 1/8 фіналу ЛЕ, але не зумів обіграти л