Ліверпуль — Інтер
0+

Коментатор - Віталій Кравченко.

Початок матчу: 08.03.22 22:00.

На арені Джузеппе Меацца до сімдесятої п’ятої хвилини світилося 0–0 на табло. Потім за короткий відрізок Фірміно та Салах забезпечили комфортну перевагу мерсисайдців перед домашнім поєдинком, 2–0. Команди провели майже рівну гру з невеликою перевагою скаузерів.

Чемпіон Італії за весь матч жодного разу не влучив у ворота. Підопічні Клоппа змогли реалізувати два небезпечні моменти, а Ханданович не врятував, залишившись із нулем у графі сейви. Можна зустріч Ліверпуль — Інтер дивитися онлайн, через чотирнадцять років її знову проведуть на Енфілді в рамках 1/8 ЛЧ. У тому випадку це був перший поєдинок у раунді плей-офф. Тоді чорно-сині ще до перерви залишилися в меншості після вилучення Матерацці. Господарі вирвали перемогу, 2–0, під кінець гри завдяки двом асистам Пеннанта, який вийшов на заміну. В АПЛ червоні намагаються наздогнати команду Манчестер Сіті. Після двадцяти п’яти турів ЛФК вийшов на перше місце за результативністю, забивши шістдесят чотири рази. Салах та Жота реалізували в Чемпіонаті двадцять дев’ять м’ячів і віддали десять асистів. Мане досягнув планки в десять гольових дій у сезоні. У ЛЧ Мохамед відзначився вісім разів і замикає трійку найкращих бомбардирів турніру. Можна битва Ліверпуль — Інтер дивитися онлайн.

Попри неодноразову втрату очок у лютому, Інтернаціонале продовжує займати позицію в провідній трійці Серії А. Поки що змії забили найбільше — п’ятдесят п’ять разів. В очних матчах колектив не зміг обіграти прямих конкурентів в особі Наполі, 1–1 та Мілана, 1–2.

У національній першості Мартінес та Джеко забили разом двадцять один м’яч, Чалханоглу віддав вісім передач. На міжнародній арені боснійський форвард узяв участь у чотирьох атаках чемпіона Італії (три точні удари, один асист), а в активі Відаля поки що один гол і два паси. Можна гру Ліверпуль — Інтер дивитись онлайн.

Коментатор - Віталій Кравченко. Початок матчу: 08.03.22 22:00. На арені Джузеппе Меацца до сімдесятої п’ятої хвилини світилося 0–0 на табло. Потім за короткий відрізок Фірміно та Салах забезпечили комфортну перевагу мерсисайдців перед домашнім поєдинком, 2–0. Команди провели майже рівну гру з невеликою перевагою скаузерів. Чемпіон Італії за весь матч жодного разу не влучив у ворота. Підопічні