Любов за винагороду
недоступний
Paid to Love
IMDb 6.3
12+

Любов за винагороду

До обраного
Додано
Для того, щоб залишити відгук, вам потрібно увійти або зареєструватися
Sky Dog
Płatna miłość to hollywoodzki klasyk kina niemego. Ze zrozumiałych względów amatorski. Ale jest w nim coś magicznego.
(Enot)
Cóż, fabuła jest w pewnym sensie oczywista. Amerykański bankier jedzie do małego bałkańskiego kraju, aby zainwestować pieniądze swojego banku i wesprzeć słabą gospodarkę kraju, aby uzyskać jak najwięcej ze swojej inwestycji. Dzięki temu nawiązuje przyjaźń z królem kraju i obmyślają plan poślubienia księcia koronnego. Perspektywa ta nieszczególnie podoba się księciu koronnemu - do czasu, gdy widzi piękną tancerkę kabaretową, którą para wybrała na żonę.
Тина-Пина
Film Płatna miłość został wyreżyserowany przez Howarda Hawksa. Z udziałem takich gwiazd kina niemego jak George O'Brien, Virginia Valley, J. Farrell MacDonald Howard Hawks to jeden z pierwszych niemych filmów reżysera, zrealizowany zanim jego styl ostatecznie ukształtował się podczas przejścia na kino dźwiękowe. I jest na swój sposób tak seksowny.
Big BOB
Cały film jest naprawdę uroczy, choć wcale nie sugestywny. Wady nie znajduję w tym, że nie jest ambitny, ale na pewno jest to dobra niema komedia, krok wyżej od mniej udanych innych komedii kina niemego. To pewnie jasna i chwytliwa komedia, która cieszy się dużą popularnością ponad 90 lat po jej nakręceniu. I nie bez powodu.
Neo$
film powoli zmienia się w komedię o dwóch staruszkach szukających kobiety i to mi się podoba. Najlepsze jest to, gdy widzą, że ona potrafi grać wtedy podejmują decyzję. Scena kabaretowa z nożem i ketchupem jest przezabawna. A zbliżenia na nogi kobiet są oczywiście tak przełomowe w ówczesnych filmach.