Two-Lip Time. Кіт Фелікс
недоступний
Two-Lip Time. Felix the Cat
MGG 6.2
6+

Two-Lip Time. Кіт Фелікс

До обраного
Додано
Для того, щоб залишити відгук, вам потрібно увійти або зареєструватися
rAstaFA
Dania! Ciekawe, czym Felix nie podzielił się z Denczem). Ciekawe decyzje zostały podjęte w jego ciągłej kłótni z lokalną postacią. Szczególnie podobało mi się pijane drzewo i wiatrak))) cóż, po prostu hoot - we wszystkich znaczeniach)) Ogólnie zauważyłem, że fantasy było kiedyś nieco jaśniejsze niż teraz wiele kreskówek. Lubię takie historie.
Guest1
To smutne, że miał takiego pecha wysyłając parowiec. Ale wszystko na lepsze)
Scarlett
Pat Sullivan i Otto Messmer zdają się spierać do końca życia o to, kto stworzył kota) Nie sądzę, by było to aż tak ważne od jakichś siedemdziesięciu lat! Ale nie - dla Messmera było to na tyle ważne, by powiedzieć, że to on go stworzył i tyle. Ale jego słowa zostały natychmiast obalone - Felix został stworzony przez wiele osób i nie ma jednego autora.
miss2019
Ten moment, kiedy Two-Lip Time. Kot Felix wciąż jest popularny, a Disney nie wszedł w jego ogromną moc). Zanim kino nieme przestało istnieć, to właśnie Felix królował na listach przebojów i był szalenie popularny. Ale wraz z przejściem Disneya z myszką na dźwięk - zaczął tracić swój sukces. W pewnym sensie rozumiem dlaczego, ale osobiście bardzo lubię stare kreskówki z tej serii - przypominają mi Toma i Jerry'ego, tylko inaczej, bardziej rarytasowo)
mamo4ka
Jest też mysz i kot w czołówce). Wydaje mi się, że jest to wskazówka, że Disney nie jest pewien, dokąd zabiera animację. Podobno twórcy Two-Lip Time. Kot Felix nie byli zachwyceni dźwiękiem w tych pracach.