0+

, Футбол, Ліга чемпіонів, Європа

Коментатор - Олександр Новак.

Початок матчу: 06.04.22 22:00.

Вершкові програли ПСЖ у гостях через гол Мбаппе на дев’яносто четвертій хвилині, 0–1, після пасу Неймара. Цей тандем відкрив рахунок і на Бернабеу, але гет-трик Бенземи нівелював зусилля суперника, 3–1.

Можна протистояння Челсі — Реал Мадрид дивитися онлайн, воне пройде на Стемфорд Брідж лише вдруге. Цікаво, що противники перетиналися в півфіналі ЛЧ минулого сезону — тоді точні удари Вернера та Маунта принесли перемогу синім у Лондоні, 2–0. Колектив Тухеля пробився до півфіналу Кубка ФА, обігравши Мідлсбро з рахунком 2–0.

В АПЛ аристократи посідають третє місце й навряд чи вже піднімуться вище. У Чемпіонаті столичний клуб пропустив дев’ятнадцять м’ячів — найменше лише в МанСіті. Переможна серія Челсі триває шість ігор.

Колектив виграв дванадцять з останніх тринадцяти зустрічей. 2022 року лише Ліверпуль не поступився на полі Стемфорду (причому двічі). Вернер набрав чотири бали за системою гол+пас (3+1), а в Жоржиньйо, Пулішіча, Зієша та Гадсон-Одоя по три результативні дії. Можна гру Челсі — Реал Мадрид дивитися онлайн. Реал вийшов у 1/4 не без везіння, адже в складі ПСЖ Мессі не забив пенальті, а один із точних ударів Мбаппе скасували через офсайд. Королівський клуб, як і раніше, лідирує в Прімері — відрив від Севільї становить дев’ять очок. Втім, нещодавня домашня поразка Барселоні в Ель-Классіко, 0–4, говорить про те, що у вершкових чимало слабких місць.

Команда відрізняється найчастіше в Ла Лізі — п’ятдесят дев’ять разів. В останніх п’яти виїздах підопічні Анчелотті здобули дві перемоги. У ЛЧ Бензема відзначився вісім разів, Вінісіус узяв участь у шести голах (2+4), а Родріго — у чотирьох (2+2). Можна протистояння Челсі — Реал Мадрид дивитися онлайн.

Коментатор - Олександр Новак. Початок матчу: 06.04.22 22:00. Лілль дав бій чинному власнику ЛЧ, але аристократи в матчах 1/8 виявилися сильнішими (2–0, 2–1). Доги повернули інтригу в домашній зустрічі, коли вийшли вперед ближче до перерви, але ще до кінця першого тайму сині зрівняли. Пулішіч відзначився голом в обох поєдинках. Вершкові програли ПСЖ у гостях через гол Мбаппе на дев’яносто четв