Марсель — Нант
0+

Початок матчу: 20.04.22 22:00.

Жителі півдня впевнено перемагають суперників. Наприклад, досить упевнену перемогу вдалося здобути в грі проти Монпельє. Уже на дев’ятій хвилині забив Дьєнг, отримавши ідеальну передачу від Гарріса, йому тільки лишилося переправити м’яч у порожні ворота. На вісімнадцятій Феррі поставив підніжку супернику в штрафному майданчику, й арбітр призначив пенальті у ворота паладинів. Удар успішно реалізував Ундер-2–0. За такого комфортного рахунку господарі поля пішли на перерву, після якої єдиним завданням було утримувати свої ворота в безпеці та недоторканності. З цим завданням спортсменам Сампаолі вдалося впоратися чудово — суперник нічого не зміг зробити, крім того, що Омлін награв на червону картку. Можна розіграш Марсель — Нант дивитися онлайн.

Жовто-зелені виступають не настільки впевнено і в битві проти Бреста не зуміли дотиснути суперника. Господарі пропустили вже на десятій хвилині — відзначився Коло Муані. Він зумів прийняти дуже довгу передачу від Мерлена, обробити м’яч, прицілитися та точно пробити по воротах. Лише на шістдесят сьомій хвилині Шардонне зумів зрівняти рахунок. До кінця поєдинку жоден із колективів так і не наважився на фінальний ривок, щоби вирвати перемогу, опоненти здобули один бал кожний. До речі, минулий матч між канарейками та провансальцями відбувся 1 грудня минулого року, тоді мінімальну перевагу здобули підопічні Стефана. Можна гру Марсель — Нант дивитись онлайн.

Початок матчу: 20.04.22 22:00. Провансальці вже навряд чи наздоженуть ПСЖ, а ось поступитися другим місцем Ренну можуть. Отже, команді Хорхе Сампаолі не можна розслаблятися ні на хвилину. І матч проти канарок навряд чи можна буде назвати легкою прогулянкою. Можна протистояння Марсель — Нант дивитись онлайн. Жителі півдня впевнено перемагають суперників. Наприклад, досить упевнену перемогу вдалос