Анже — ПСЖ

, Футбол, Франція

Коментатор — Віталій Кравченко.

Початок матчу: 20.04.22 22:00.

Соперники суттєво відрізняються в класі. Скоісти наближаються до дна турнірної таблиці, тоді як парижани близькі до дострокового чемпіонства. Хто знає, хто має більш високу мотивацію на цей поєдинок. Але в матчах, де різниця опонентів особливо відчувається, не лише бажання до перемоги є ключовим чинником. Можна розіграш Анже — ПСЖ дивитися онлайн.

Важливо те, у якій фізичній формі колективи, які заготівлі підготував тренерський штаб на цей поєдинок, який загальний стратегічний задум малюють наставники у своїх планах з урахуванням не лише одного матчу, а ситуації в таблиці загалом. Чорно-білі в грі проти Лілля зуміли роздобути лише нічию. Причому Батиклю довелося міняти коней на переправі — уже на двадцять третій та сорок другій хвилинах битви Жерар провів заміни. Перед свистком на перерву арбітр роздав роздав жовті картки Бенталебу та Їлмазу. Голів не було. Але на шістдесят четвертій Джало забив прикрий м’яч у свої ворота, намагаючись перехопити пас суперника. Уже за десять хвилин Жегрова відіграв пропущений гол. Команди розійшлися з рахунком 1–1 та отримали по одному балу у свої скарбнички. Можна протистояння Анже — ПСЖ дивитися онлайн.

Парі Сен-Жермен знущався з Клермона у виїзному поєдинку. Уже на шостій та дев’ятнадцятій хвилинах моменти реалізували Мессі та Мбаппе. Доссу зумів вразити ворота парижан за кілька хвилин до свистка на перерву. Однак у другому таймі червоно-сині розпочали справжній пресинг явно слабшого суперника. Так, голами відзначилися Неймар, Мбаппе (забив на сімдесят четвертій та вісімдесят четвертій хвилинах у сумі оформивши три м’ячі) та знову Неймар. Загалом колектив реалізував шість моментів і пропустив лише один раз. Можна зустріч Анже — ПСЖ дивитися онлайн.

Коментатор — Віталій Кравченко. Початок матчу: 20.04.22 22:00. Соперники суттєво відрізняються в класі. Скоісти наближаються до дна турнірної таблиці, тоді як парижани близькі до дострокового чемпіонства. Хто знає, хто має більш високу мотивацію на цей поєдинок. Але в матчах, де різниця опонентів особливо відчувається, не лише бажання до перемоги є ключовим чинником. Можна розіграш Анже — ПСЖ