Серія 3
недоступний
Lightning Hutch
12+

Блискавка Гатч

До обраного
Додано
Для того, щоб залишити відгук, вам потрібно увійти або зареєструватися
Тестирование ИПТВ
іваіваіваіваіва іва іва іва іваіваіваіваіва іва іва іва іваіваіваіваіва іва іва іва іваіваіваіваіва іва іва іва іваіваіваіваіва іва іва іва іваіваіваіваіва іва іва іва іваіваіваіваіва іва іва іва іваіваіваіваіва іва іва іва іваіваіваіваіва іва іва іва іваіваіваіваіва іва іва іва іваіваіваіваіва іва іва іва іваіваіваіваіва іва іва іва іваіваіваіваіва іва іва іва іваіваіваіваіва іва іва іва іваіваіваіваіва іва іва іва іваіваіваіваіва іва іва іва іваіваіваіваіва іва іва іва іваіваіваіваіва іва іва іва іваіваіваіваіва іва іва іва іваіваіваіваіва іва іва іва іваіваіваіваіва іва іва іва
koteika
Lightning Hatch to jedna z pierwszych serii, która została rozbita na części. No i oczywiście jest to amatorka.
Pip Ivan
No właśnie, to jest takie jasne. Czarno-biały film akcji z 1926 roku jest niemy i naturalnie czarno-biały. Ale na tym właśnie tańczy wiele dzisiejszych fabuł filmów akcji. Choć oczywiście tańczy też na nutach popularnych wówczas tabloidowych detektywów i innej prozy. A co my mamy? Mamy genialnego naukowca, który odkrył trujący gaz, nie zauważając go przez ofiarę. I oczywiście mamy gang złoczyńców, którzy chcą położyć na nim swoje łapska. Lightning Hatch musi uratować naukowca, jego piękną córkę i formułę na gaz przed bandytami. W takim właśnie bałaganie się znajdujemy.
KRAKENTY!!
Lightning Hatch został wyreżyserowany przez Charlesa Hutchisona. Wyreżyserował go sam Charles Hutchison, a w rolach głównych wystąpili Edith Thornton i Sheldon Lewis. Jest więc ze zrozumiałych względów klimatyczny i naiwny, jak wszystkie filmy z tamtych czasów. Zrozumiałe jest, że trzeba czytać napisy końcowe, ale nie trzeba. Gesty i mimika twarzy były opracowane przez ówczesnych aktorów na najwyższym poziomie. Ja osobiście wszystko zrozumiałem.
Anesza30
Oczywiście cudowna, piękna córka. I tata naukowiec to taka barwna postać, ale najgenialniejszy jest Lightning Hatch. To w zasadzie naprawdę poukładany serial. Dziesięć odcinków. Jest pasja, miłość, pieniądze, kradzież dla pieniędzy i zdrada wisząca w powietrzu. To znaczy, wszystkie składniki są tam. Musiał być hitem w tamtym czasie.