0+

Ліон — Нант

, Футбол, Франція

Початок матчу: 14.05.22 22:00.

Діти несподівано втратили бали в матчі проти аутсайдера Чемпіонату – Меца. Уже на двадцять сьомій хвилині Пажо забив перший гол після асиста Лакруа, вивівши господарів уперед. А на сороковій хвилині Ламкель Зе подвоїв перевагу, замкнувши передачу партнера з команди – Сарра.

Один м'яч олімпійці встигли відіграти до перерви – відзначився Дембеле, а ось у другій половині зустрічі футбольна удача знову повернулася до Меца. Адже на шістдесят восьмій хвилині за грубу затримку суперника арбітр вилучив із поля Мендеса, і ткачі залишились у меншості.

Проте на вісімдесят четвертій хвилині гості зуміли зрівняти рахунок завдяки ще одному голу від Дембеле. Але втримати його не вдалося. На дев'яностій Булая потужним ударом відправив м'яч у праву від воротаря дев'ятку, принісши перемогу своєму колективу. Можна поєдинок Ліон — Нант дивитись онлайн.

Канарки змогли здолати Бордо зі значним результатом 5-3, проте Ланс виявився досить міцним горішком. Попри те, що з перших хвилин усе складалося на користь команди гостей, вирвати перемогу так і не вдалося. Швидкий гол на восьмій хвилині, яким відзначився Саймон, змусив нервувати супротивників. І на дев'ятнадцятій хвилині Лека дістав червону картку за дуже брутальний фол.

Тренерові довелося ламати схему гри та міняти Франковського на Фаріньєса. А на тридцять другій хвилині господарі вкотре пропустили – дубль оформив Саймон. Але на шістдесят третій стався справжній перелом під час поєдинку після потрійної ротації в складі Ланса. Незабаром один гол відіграв Коста, а на вісімдесят першій хвилині господарі зуміли зрівняти завдяки голу Калімуендо – 2-2. Можна гру Ліон — Нант дивитись онлайн.

Початок матчу: 14.05.22 22:00. Опоненти йдуть майже впритул. Обидва колективи цього сезону виступають досить середньо і вже не можуть претендувати на чемпіонські місця. Проте очне протистояння може або скоротити розрив між цими суперниками, або зробити ще більше. Можна битву Ліон — Нант дивитись онлайн. Діти несподівано втратили бали в матчі проти аутсайдера Чемпіонату – Меца. Уже на двадцять