Монако — Брест
0+

Початок матчу: 14.05.22 22:00.

Монегаски все ще мають шанси витіснити Марсель із другого місця, адже відставання всього в три очки. Але для цього потрібно не тільки перемагати в майбутньому розіграші, а й дочекатися поразки гравців із півдня. Якщо Філіп Клеман на гру Марселя вплинути ніяк не може, то результат його команди – повністю зона його відповідальності. Можна протистояння Монако — Брест дивитись онлайн.

В останніх п'яти матчах червоно-білі перемагали, хоча поєдинок проти Лілля виявився не надто легкою прогулянкою. Забити вдалося лише на сорок другій хвилині – Тчуамені після ривка отримав відмінну передачу від Бен-Єддера й точно пробив по воротах. Але на шістдесят дев'ятій господарям вдалося зрівняти – відзначився Гомес, який пробив з-за меж штрафного майданчика.

Однак довго інтрига в матчі не протрималася, і вже за шість хвилин Тчуамені святкував свій другий гол. Він отримав пас від Енріке, який мав кілька варіантів дій, і пробив по воротах, обігравши голкіпера. Остаточний рахунок – 2-1. Можна матч Монако — Брест дивитись онлайн.

Пірати посідають місця в середині турнірної таблиці та виступають протягом сезону зі змінним успіхом: тринадцять перемог, дев'ять нічиїх та чотирнадцять поразок після тридцяти шести турів. Після успіху з Ліоном, 2-1, Мецом, 1-0, та Клермоном, 2-0, команду Мішеля Тер-Закаряна спіткала невдача в поєдинку проти Страсбура.

У першому таймі не було важливих подій, але, схоже, опоненти не були готові розписати суху нічию, тож гра пожвавилася. На сімдесят другій хвилині Гамейро вивів уперед гостей, і це був єдиний гол за всю зустріч. Був ще м'яч Сатріано за дві хвилини, проте взяття воріт арбітр не зарахував через положення поза грою.

Кінцівка розіграшу вийшла досить грубою. По жовтій картці отримали Сатріано, Ньямсі та Ліенар, проте на результат це вже ніяк не вплинуло – 0-1. Можна битву Монако — Брест дивитись онлайн.

Початок матчу: 14.05.22 22:00. Монегаски все ще мають шанси витіснити Марсель із другого місця, адже відставання всього в три очки. Але для цього потрібно не тільки перемагати в майбутньому розіграші, а й дочекатися поразки гравців із півдня. Якщо Філіп Клеман на гру Марселя вплинути ніяк не може, то результат його команди – повністю зона його відповідальності. Можна протистояння Монако — Брест