Ніцца — Лилль
0+

, Футбол, Франція

Початок матчу: 14.05.22 22:00.

Після прикрої поразки від Монако з мінімальним рахунком підопічні Крістофа Галтьє реабілітувалися в поєдинках проти Труа, 1-0, та Бордо, 1-0. У грі, що відбулася 1 травня, переважала спокійна та рівна гра. У першому таймі арбітру довелося показати по жовтій картці представникам обох команд.

На одинадцятій хвилині гірчичником відзначився Тюрам, а на тридцять першій – Марсело. Лише на сімдесят четвертій перший та єдиний гол у матчі забив Делор, принісши три очки в кошик червоно-чорних. Можна битву Ніцца — Лілль дивитись онлайн. Доги, посідаючи десяте місце після тридцяти шести розіграшів, уже точно не претендують на чемпіонські місця, та й форма команди далека від ідеальної. Після вольової перемоги над Страсбуром, 1-0, була поразка проти Труа, 0-3, і Монако. У домашньому поєдинку проти монегасків підопічні Жослена Гурвеннека пропустили на сорок другій хвилині.

На шістдесят дев'ятій завдяки голу Гомеса вдалося зрівняти рахунок, проте гості знову вийшли вперед після голу Тчуамені на сімдесят п'ятій хвилині. Ймовірно, пропущений м'яч розлютив господарів поля, адже їм доводилося фолити, щоб утримувати атаки суперників. Так, по жовтій картці отримали Андре та Бамба. Але вразити ворота більше нікому не вдалося – 1-2.

До речі, у поєдинку проти гімнастів не зіграє Ренату Санчеш через перебір гірчичників. Чи зможе Гурвеннек організувати гру своєї команди проти такого суворого суперника? Можна протистояння Ніцца — Лілль дивитись онлайн.

Початок матчу: 14.05.22 22:00. Орлята до останнього зберігають теоретичні шанси потрапити на досить високі місця в Лізі 1. Чемпіонський титул, зрозуміло, уже здобути не вийде, проте за кваліфікацію до Ліги Чемпіонів наступного сезону позмагатися ще можна. Можна поєдинок Ніцца — Лілль дивитись онлайн. Після прикрої поразки від Монако з мінімальним рахунком підопічні Крістофа Галтьє реабілітува