Аталанта — Емполі
0+

, Футбол, Італія

Початок матчу: 21.05.22 21:45.

У тридцять сьомому турі Богиня поступилася в гостях Мілану, 0-2. Малиновський вийшов на поле на п'ятдесят п'ятій хвилині, але відзначився лише жовтою карткою. Фінальний уїкенд завершиться для оробічів за одним зі сценаріїв – путівка в ЛЄ чи ЛК, або ж наступний сезон команда проведе без єврокубків. Сині вдома ледь не програли Салернітані, хоча вели в рахунку, 1-1, проте ближче до кінця суперник не реалізував пенальті. Тосканці також виступатимуть в еліті в кампанії 2022/23. Опоненти провели в Бергамо одинадцять матчів, можна битву Аталанта — Емполі дивитись онлайн.

Найчастіше колективи розходилися миром (шість разів), ще в чотирьох випадках перемогли господарі. З 2009 року Королева провінціалів здобула одну вікторію. У п'яти поєдинках богиня забивала щонайменше двічі. У першому колі підопічні Гасперіні розгромили опонента, 4-1, Іличич оформив дубль, а Пашалич віддав два асисти. У другому таймі Йосип міг зробити хет-трик, але не реалізував одинадцятиметровий удар. У попередніх п'яти турах оробічі поступилися тільки Мілану. З грудня Аталанта в Серії А на своєму полі обіграла тільки Сампдорію, 4-0. У п'яти із шести останніх домашніх зустрічей у всіх турнірах господарі забивали не більш ніж один м'яч. У чотирьох із п'яти останніх ігор у Бергамо клуб пропускав щонайменше двічі. Можна розіграш Аталанта — Емполі дивитись онлайн.

Королева провінціалів замикає п'ятірку найрезультативніших учасників Чемпіонату – шістдесят п'ять м'ячів. Пашалич набрав дев'ятнадцять балів за системою гол+пас (13+6), Мурьєль – сімнадцять (9+8), Сапата – чотирнадцять (10+4), а Малиновський – одинадцять (6+5). У 2022 році Емполі обіграв лише Наполі, 3-2. Сині поступилися в п'яти із шести попередніх виїздів, а в чотирьох випадках навіть не відзначалися. Тосканці не перемагають у гостях уже п'ять місяців. Адзуррі пропустили сімдесят м'ячів – лише в Салернітани оборона ще слабша. Пінамонті забив тринадцять голів, а в Байрамі одинадцять результативних дій (6+5). Можна гру Аталанта — Емполі дивитись онлайн.

Початок матчу: 21.05.22 21:45. У тридцять сьомому турі Богиня поступилася в гостях Мілану, 0-2. Малиновський вийшов на поле на п'ятдесят п'ятій хвилині, але відзначився лише жовтою карткою. Фінальний уїкенд завершиться для оробічів за одним зі сценаріїв – путівка в ЛЄ чи ЛК, або ж наступний сезон команда проведе без єврокубків. Сині вдома ледь не програли Салернітані, хоча вели в рахунку, 1-1,