Венеція — Кальярі
0+

, Футбол, Італія

Початок матчу: 22.05.22 22:00.

Минулими вихідними лагунарі вже на першій хвилині вийшли вперед у матчі проти Роми. Ще до перерви крилаті леви залишилися в меншості, що не могло не вплинути на зміну рахунку, 1-1. Утім, це вже не має значення – команда вирушає до Серії В. Червоно-сині очікувано поступилися Інтеру, 1-3, хоча був час, коли остров'яни могли зрівняти. Перемога ще може врятувати колектив від вильоту. Противники перетиналися на полі оранжево-чорно-зелених сім разів, можна розіграш Венеція — Кальярі дивитись онлайн.

У чотирьох випадках перемагали господарі, також було зафіксовано дві нічиї з результатом 2-2. У п'яти зустрічах лагунарі забивали щонайменше двічі. У першому колі гості уникли поразки на дев'яносто другій хвилині, 1-1. Підопічні Сончина навесні здолали лише Болонью, 4-3. Ця вікторія відбулася в тридцять шостому турі, і завдяки їй крилаті леви перервали серію з десяти програшів поспіль. У попередніх семи турах Венеція не відзначалася лише у воротах Фіорентіни, 0-1. 2022 року оранжево-чорно-зелені набрали п'ять очок на своєму полі. Команда замикає трійку клубів із найгіршим захистом. В активі Анрі та Араму – по дванадцять балів за системою гол+пас (9+3 та 7+5 відповідно). Можна гру Венеція — Кальярі дивитись онлайн.

Навесні футболісти Мадзаррі здолали тільки Сассуоло, 1-0. За цей період червоно-сині поступилися у восьми з десяти турів, хоча нав'язували боротьбу Мілану, 0-1, та Ювентусу, 1-2. Нинішнього сезону остров'яни здобули тільки три перемоги в гостях, зокрема над Аталантою, 2-1. Також клуб із Сардинії на виїзді розчарував Лаціо, 2-2. З грудня колектив розписав дві нічиї на чужому полі. Спортсмени не пропускали в гостях в одному випадку, коли грали з Вероною, 0-0. Тільки в трьох клубів Серії А оборона слабша, ніж у Кальярі. Жуан Педро взяв участь у сімнадцяти голах (тринадцять точних ударів, чотири передачі). Можна поєдинок Венеція — Кальярі дивитись онлайн.

Початок матчу: 22.05.22 22:00. Минулими вихідними лагунарі вже на першій хвилині вийшли вперед у матчі проти Роми. Ще до перерви крилаті леви залишилися в меншості, що не могло не вплинути на зміну рахунку, 1-1. Утім, це вже не має значення – команда вирушає до Серії В. Червоно-сині очікувано поступилися Інтеру, 1-3, хоча був час, коли остров'яни могли зрівняти. Перемога ще може врятувати колек