Спеція — Наполі
0+

Початок матчу: 22.05.22 13:30.

Гол+пас Верде та дві передачі Феррера допомогли орлятам здолати Удінезе, 3-2. Коваленко вийшов на поле тільки на вісімдесят четвертій хвилині та не запам'ятався значними діями. Завдяки цій перемозі лігурійці затримаються в еліті ще щонайменше на сезон. Партенопейці розгромили Дженоа, 3-0, і тепер третє місце від них уже нікуди не подінеться. Адзуррі візьмуть одинадцяту бронзу в історії клубу та лише четверту з 1987 року.

Можна битву Спеція — Наполі дивитись онлайн, супротивники двічі перетиналися на полі орлят. У Серії В 2006/07 гості здобули мінімальну перемогу, 1-0, а минулого сезону розгромили господарів, 4-1 (дубль та асист Осімгена). У першому колі лігурійці зненацька здобули три очки, 1-0. Коваленко в згаданому поєдинку весь час провів на лаві запасних. Підопічні Мотти виграли один раз в останніх шістьох турах. У 2022 році команда розписала дві мирові. За цей період колектив запам'ятався вікторією на Сан-Сіро, 2-1. Вдома Спеція поступилася в п'яти із семи попередніх домашніх зустрічах. Із січня клуб не відзначався перед своїми вболівальниками лише в грі з Ромою, 0-1. В активі орлят шість нічиїх – менше тільки у Фіорентини. Усього три учасники Серії А пропускають більше, ніж підопічні Мотти. Верде був залучений у чотирнадцяти голах (вісім точних ударів, шість передач). Можна розіграш Спеція — Наполі дивитись онлайн.

В останніх дев'яти турах неаполітанці набрали дев'ятнадцять очок. З лютого адзуррі здолали Лаціо, 2-1, й Аталанту, 3-1, а також розписали мирову з Інтером, 1-1, та Ромою, 1-1. В останніх чотирьох матчах блакитні забили дванадцять м'ячів. З грудня партенопейці поступилися на виїзді лише Емполі, 2-3, вистоявши на Сан-Сіро, 1-0, туринському Альянці, 1-1, і Камп Ноу в ЛЄ, 1-1. У 2022 році лише в одному гостьовому поєдинку кампаніярі пропустили більш ніж один раз. Інсіньє взяв участь у сімнадцяти голах (11+6), Осімген – у шістнадцяти (14+2), Мертенс – у дванадцяти (11+1), а Руїс – в одинадцяти (7+4). Можна протистояння Спеція — Наполі дивитись онлайн.

Початок матчу: 22.05.22 13:30. Гол+пас Верде та дві передачі Феррера допомогли орлятам здолати Удінезе, 3-2. Коваленко вийшов на поле тільки на вісімдесят четвертій хвилині та не запам'ятався значними діями. Завдяки цій перемозі лігурійці затримаються в еліті ще щонайменше на сезон. Партенопейці розгромили Дженоа, 3-0, і тепер третє місце від них уже нікуди не подінеться. Адзуррі візьмуть одина