Торіно — Рома
0+

, Футбол, Італія

Початок матчу: 20.05.22 21:45.

Гра з перших хвилин була спокійною, проте в другому таймі набула досить грубого характеру, й арбітр не скупився на картки. Так, на п'ятдесят третій хвилині Мертенс дістав перший гірчичник у поєдинку. Фолом на фол відповів гравець противників Войвода: на п'ятдесят п'ятій хвилині він усупереч правилам затримав суперника, за що також отримав попередження від судді. А вже за хвилину представник футбольної Феміди карав неаполітанців – за підніжку жовту зоробив Лосано. Але, попри попередження, які Пронтера роздавав ліворуч і праворуч, футболісти продовжували порушувати правила. У такий спосіб захист гранатових привіз пенальті у свої ворота на шістдесят першій хвилині, проте неаполітанці не зуміли його реалізувати – голкіпер впорався з ударом Інсіньє. Проте Наполі все ж таки зумів забити у виїзному поєдинку. На тридцять третій хвилині Руїс оформив момент після витонченого індивідуального проходу. Після пропущеного голу арбітр ще двічі діставав жовті – покарав Сінґо та Ельмаса. Підсумок матчу – 0-1. Можна розіграш Торіно — Рома дивитись онлайн.

А ось римлянам ще доведеться битися за збереження путівки до Ліги Європи. В останніх зустрічах вовчиця втратила багато балів: нічиї в матчах із Наполі, 1-1, та Болоньєю, 1-1, поразка від Інтера, 1-3, та Фіорентіни, 0-2. Права на помилки в римського клубу більше немає, то чи вдасться підопічним Жозе Моурінью провести безпомилковий поєдинок проти слабшого опонента? Можна протистояння Торіно — Рома дивитись онлайн.

Початок матчу: 20.05.22 21:45. Бики вже не претендують на чемпіонські місця в Серії А, і виліт команді Івана Юрича точно не загрожує. Колектив після тридцяти шести турів посідає десяту сходинку та має сорок сім очок в активі. Якщо в матчі проти Емполі взяти три бали вдалося, то в поєдинку проти Наполі перемога вислизнула з рук спортсменів. Можна битву Торіно — Рома дивитись онлайн. Гра з перш