Фіорентіна — Ювентус
0+

, Футбол, Італія

Початок матчу: 21.05.22 21:45.

Фіолетові після тридцяти шести турів опинилася на сьомому рядку, що дає змогу кваліфікуватися до Ліги конференцій. Але їм це місце ще належить обстояти, адже в Роми та Аталанти також є по п'ятдесят дев'ять балів, і наприкінці сезону різниця між цими трьома командами визначиться за додатковими показниками. Тому завершення сезону в Серії А є досить непередбачуваним, а інтрига зберігається до останнього. Можна розіграш Фіорентіна — Ювентус дивитись онлайн.

Фіалки пережили чорну смугу: три поразки поспіль від Салернітани, 1-2, Удінезе, 0-4, та Мілана, 0-1. Утім, важливий матч проти Роми склався на користь спортсменів Вінченцо Італьяно. Уже на п'ятій хвилині господарі зуміли заробити пенальті – удар із позначки успішно реалізував Гонсалес. А вже на одинадцятій хвилині Бонавентура подвоїв перевагу в рахунку. Після цього футболісти почали зриватися на порушення правил, а ще в першому таймі арбітру довелося тричі показувати жовту картку. Нею Гвіда нагородив Амрабата, Манчіні й автора другого гола у грі. У другій половині зустрічі гравці дещо заспокоїлися, лише Данкан на сорок дев'ятій хвилині награв на гірчичник. Рома так і не спромоглася забити до кінця поєдинку, 0-2. Можна битву Фіорентіна — Ювентус дивитись онлайн.< /p>

Стара синьйора гарантувала собі місце в Лізі чемпіонів наступного сезону. Істотно покращити позиції в Серії А вже не вдасться, тож можна припустити, що в команди Массіміліано Алегрі трохи менше мотивація, ніж у суперників. Проте Юве намагається брати максимум очок у кожному розіграші. Так, чорно-білим вдалося перемогти Сассуоло, 2-1, та Венецію, 2-1, а ось гра проти Дженоа не склалася. У першому таймі гравці змогли відзначитися хіба що жовтими картками, за ними рахунок був один до трьох. Перший гол на сорок восьмій хвилині забив Дібала. Але на останніх хвилинах господарі видали неймовірний камбек: на вісімдесят сьомій один гол відіграв Ґудмюндссон, а вже на п'ятій компенсованій Крішито вивів грифонів уперед – 2-1. Можна протистояння Фіорентіна — Ювентус дивитись онлайн.

Початок матчу: 21.05.22 21:45. Фіолетові після тридцяти шести турів опинилася на сьомому рядку, що дає змогу кваліфікуватися до Ліги конференцій. Але їм це місце ще належить обстояти, адже в Роми та Аталанти також є по п'ятдесят дев'ять балів, і наприкінці сезону різниця між цими трьома командами визначиться за додатковими показниками. Тому завершення сезону в Серії А є досить непередбачуваним,