Брест — Бордо
0+

, Футбол, Франція

Початок матчу: 21.05.22 22:00.

Після трьох перемог поспіль колектив втратив бали в матчі проти Страсбура. У першому таймі не було важливих подій, а от у другій сорокап'ятихвилинці глядачам нудьгувати не довелося. На сімдесят другій хвилині гольовий момент оформив Гамейро. Після цього в гостей відбулося майже одразу три заміни. Але Сатріано вже на сімдесят четвертій хвилині був близьким до того, щоби відіграти гол, проте взяття воріт не зарахували через положення поза грою. Після того і в складі піратів відбулося три заміни, проте змінити перебіг гри Тер-Закарян уже не зміг. Його підопічні поступилися з мінімальним рахунком 0-1, а Сатріано замість гола відзначився лише жовтою карткою. Можна розіграш Брест — Бордо дивитись онлайн.

Винороби все ж таки будуть змушені попрощатися з Лігою 1 незалежно від того, як завершиться цей поєдинок. Команда Девіда Гійона після тридцяти шести турів має в активі лише двадцять сім очок, перебуваючи на останньому місці в турнірній таблиці. Навіть у разі перемоги у двох останніх зустрічах сезону, жирондинці вже не зможуть залишити червону зону. А ось зіпсувати нерви вболівальникам Бордо цілком може, що клубу майже вдалося під час протистояння з Ніццою. У цьому матчі визначити найсильнішого за підсумками першого тайму не вдалося. А відзначитися гості змогли тільки на сімдесят четвертій хвилині. Гол забив Делор. Атакувальна лінія аквітанців зуміла здійснити п'ять ударів, проте лише один потрапив у ворота. Хоча забити і не вдалося, проте мінімальна перевага будь-якої миті могла вислизнути з рук орлят. Можна гру Брест — Бордо дивитись онлайн.

Початок матчу: 21.05.22 22:00. Пірати закріпилися в середині турнірної таблиці. Команді Мішеля Тер-Закаряна не світять чемпіонські титули цього сезону, водночас і не загрожує виліт. Після тридцяти шести турів команда змогла здобути сорок вісім очок і посіла одинадцяте місце. Можна поєдинок Брест — Бордо дивитись онлайн. Після трьох перемог поспіль колектив втратив бали в матчі проти Страсбура