Осер — Сент-Етьєн
0+

, Футбол, Франція

Початок матчу: 26.05.22 20:00.

Любителів французького футболу очікує непередбачуване протистояння команди з Ліги 1 проти претендента на участь у французькій першості наступного сезону. Можна поєдинок Осер — Сент-Етьєн дивитись онлайн.

Зелені, які посіли вісімнадцяте місце, зустрінуться з опонентом, якому вдалося вибороти третій рядок у таблиці Ліги 2. Святі програли чотири поєдинки поспіль у Лізі 1 і могли б уже вилетіти з французької першості без стикових матчів. Але нічия в останньому протистоянні проти Нанта принесла команді Паскаля Дюпра одне очко, яке і стало вирішальним і дало останній шанс зберегти прописку в елітному дивізіоні. Хоч і складався останній поєдинок не на користь Сент-Етьєна. Уже на двадцять третій хвилині спортсмени з Лаури привезли пенальті у свої ворота. Удар успішно реалізував Блас. А за тринадцять хвилин він же заробив жовту картку за підніжку. У другому таймі тренер святих провів чотири заміни та вони спрацювали. На сімдесят дев'ятій Амума, який вийшов на поле на початку другої половини зустрічі, зрівняв рахунок. До фінального свистка гостям удалося втримати рятівний нічийний результат на табло. Але у двоматчевому протистоянні нічийного результату бути не може – лише один клуб завоює місце в Лізі 1. Можна поєдинок Осер — Сент-Етьєн дивитись онлайн.

І варто зазначити, що бургундці йшли до цього цілий сезон. Команда Жан-Марка Фурлана здобула перемогу, одинадцять нічиїх і вього шість разів поступилася. Очевидно, що гідних суперників для неї в Лізі 2 залишилося небагато. Більше балів здобули тільки Аяччо й Тулуза, які вже кваліфікувалися до Ліги 1, посівши перше та друге місце відповідно. Зелені на тлі найкращих команд Франції виглядали досить блідо протягом сезону, зібравши тільки сім виграшів та двадцять поразок. Чи є шанси у футболістів Дюпра зберегти своє місце? Можна поєдинок Осер — Сент-Етьєн дивитись онлайн.

Початок матчу: 26.05.22 20:00. Любителів французького футболу очікує непередбачуване протистояння команди з Ліги 1 проти претендента на участь у французькій першості наступного сезону. Можна поєдинок Осер — Сент-Етьєн дивитись онлайн. Зелені, які посіли вісімнадцяте місце, зустрінуться з опонентом, якому вдалося вибороти третій рядок у таблиці Ліги 2. Святі програли чотири поєдинки поспіль у