Тулуза — Ніцца
0+

Початок матчу: 07.08.22 14:00.

Малюки виграли Лігу 2 і після дворічної перерви повернулися в головний Чемпіонат країни. Гімнасти під керівництвом Галтьє, який очолив ПСЖ, в останньому турі минулого сезону завоювали путівку в Лігу конференцій. Якби в орлят була краща різниця забитих і пропущених, то вони вийшли б до групового етапу ЛЄ. Водночас невдача в матчі проти Реймса, 2–3, могла й зовсім позбавити команду єврокубків.

Можна бій Тулуза — Ніцца дивитися онлайн, супротивники провели в столиці Окситанії вісім зустрічей із 2015 року (з урахуванням двох поєдинків у Кубку Франції). Суперники обмінялися трьома перемогами і двічі розписали нічию. В останній грі в лютому 2020 року господарі поступилися, 0–2, і перервали гольову домашню серію з дев’яти матчів проти гімнастів.

Фіолетові забили в другому дивізіоні вісімдесят два м’ячі. Для порівняння друга за результативністю команда — Осер — відзначилася шістдесят один раз. В активі Хілі двадцять м’ячів і чотири передачі, Ван ден Боммен віддав двадцять один асист і вразив ворота суперників дванадцять разів.

Також провели хороший сезон Нгуму (8+4), Онаіву (10+2) і Ратао (11+2). Останній, до слова, у кампанії 2018/19 награв одинадцять зустрічей за луганську Зорю (два точні удари). Усі лідери атаки залишилися в складі. Можна гру Тулуза — Ніцца дивитися онлайн.

Гімнастів знову очолив Фавр, який керував гімнастами з 2016 до 2018 року включно. Наставник приніс Олімпіку перші медалі за сорок один рік і дебютну бронзу для клубу в Лізі 1. В активі Делора двадцять одна результативна дія в попередній кампанії (18+3), у Гуїрі — 19 (10+9). Вони й далі захищають кольори орлят, а Клюйверт (4+5) після закінчення терміну оренди повернувся в Рому. У липні нісуази купили в ПСЖ Булку, а в бухарестського Рапіда придбали Рареса. Гессанд тимчасово приєднався до Нанта, Сміт — до Кевії Руану, а Нгессан найближчим часом виступатиме у футболці Німа. Можна поєдинок Тулуза — Ніцца дивитися онлайн.

Початок матчу: 07.08.22 14:00. Малюки виграли Лігу 2 і після дворічної перерви повернулися в головний Чемпіонат країни. Гімнасти під керівництвом Галтьє, який очолив ПСЖ, в останньому турі минулого сезону завоювали путівку в Лігу конференцій. Якби в орлят була краща різниця забитих і пропущених, то вони вийшли б до групового етапу ЛЄ. Водночас невдача в матчі проти Реймса, 2–3, могла й зовсім п