Сельта — Еспаньйол
0+

, Футбол, Іспанія

Початок матчу: 13.08.22 18:00.

Календар Ла Ліги сезону 2022/2023 склався у такий спосіб, що Сельта свій перший матч проведе проти Еспаньйола. Складно сказати, яка команда на початку футбольного марафону перебуває в кращій фізичній і психологічній формі. Однак обидва колективи провели низку товариських спарингів перед початком офіційних змагань. Можна розіграш Сельта — Еспаньйол дивитися онлайн. Зокрема, гравці Едуардо Коудета зіграли з мексиканським УНАМ Пумас і колективом зі Сполучених Штатів — Сан-Хосе Ерсквейкс. Обидва поєдинки завершилися результативною нічиєю. Так, зокрема, у матчі проти американської команди кельти першими повели в рахунку. На сороковій хвилині голом із пенальті відзначився Аспас. Однак утримати мінімальну перемогу не вдалося.

Ще до свистка на перерву на сорок четвертій хвилині Лопез зрівняв рахунок. Опоненти пішли на перерву за результату 1–1, а в другому таймі глядачі більше забитих голів не побачили. Можна протистояння Сельта — Еспаньйол дивитися онлайн. Папуги провели чотири товариські поєдинки влітку. Завершилися всі вони по-різному. Так, наприклад, вдалося здолати Монпельє та Лілль. В обох зустрічах рахунок був 2–0 на користь іспанців. А ось у поєдинку з Лас-Пальмас сильнішого не виявилося — жодній зі сторін не вдалося вразити ворота суперника. Останній товариський поєдинок завершився мінімальною поразкою для команди Луїса Бланко.

У першому таймі голів не було. Утім, незадовго до фінального свистка, на вісімдесят восьмій хвилині, після асисту Гомеса Оліва зумів вразити ворота господарів поля. Рахунок 0–1 став фінальним, і перемога в товариському матчі дісталася гостям. Можна бій Сельта — Еспаньйол дивитися онлайн.

Початок матчу: 13.08.22 18:00. Календар Ла Ліги сезону 2022/2023 склався у такий спосіб, що Сельта свій перший матч проведе проти Еспаньйола. Складно сказати, яка команда на початку футбольного марафону перебуває в кращій фізичній і психологічній формі. Однак обидва колективи провели низку товариських спарингів перед початком офіційних змагань. Можна розіграш Сельта — Еспаньйол дивитися онлайн.