MGG 5.1
0+

, Футбол, Іспанія

Початок матчу: 13.08.22 22:00.

Старт минулого сезону для Барселони складався не найкращим чином, і топова іспанська команда взагалі ризикувала опинитися за межами єврокубків. Проте синьо-гранатовим вдалося здобути в боротьбі срібло та опинитися в Лізі Чемпіонів сезону 2022/2023. Однак уже зараз починається нова гонка в Ла Лізі, де, згідно з календарем, першим суперником випав Райо, який не показав істотних результатів минулого року. Можна гру Барселона — Райо Вальєкано дивитися онлайн.

Але хто знає, що могло статися з двома колективами під час літньої паузи. Зокрема, Барса провела п’ять товариських поєдинків, три з яких виграла і двічі розійшлася із суперниками з нічийним результатом. Причому два останні опоненти — більш ніж гідні. Глядачі змогли побачити Ель-Классіко, де каталонці зуміли мінімально обіграти свого принципового суперника — королівський клуб. А після цього був не менш цікавий спаринг проти італійського Ювентуса, який не визначив сильнішого. На тридцять четвертій хвилині Дембеле вивів свій колектив уперед, проте довго Барса утримувати лідерство не змогла, і вже за кілька хвилин Юве відігрався завдяки голу Кіна. І все ж на перерву сторони пішли з перевагою іспанців — на сороковій хвилині Дембеле оформив дубль. Проте Кін теж вирішив не відставати від свого візаві і вдруге вразив ворота суперника на п’ятдесят першій хвилині. Поєдинок завершився з рахунком 2–2. Можна бій Барселона — Райо Вальєкано дивитися онлайн.

Молнії зіграли товариські поєдинки не з такими іменитими суперниками, та й не так вдало. Зокрема, зазнали поразки від Фрайбурга, і вибороли нічию в англійського Бірмінгема. Перемогти вийшло й англійський Шеффілд Венсдей, а також іспанський Леганес. Як проявлять себе бджоли в офіційному матчі проти такого серйозного суперника, як Барса? Можна розіграш Барселона — Райо Вальєкано дивитися онлайн.

Початок матчу: 13.08.22 22:00. Старт минулого сезону для Барселони складався не найкращим чином, і топова іспанська команда взагалі ризикувала опинитися за межами єврокубків. Проте синьо-гранатовим вдалося здобути в боротьбі срібло та опинитися в Лізі Чемпіонів сезону 2022/2023. Однак уже зараз починається нова гонка в Ла Лізі, де, згідно з календарем, першим суперником випав Райо, який не пока