Валенсія — Жирона
0+

, Футбол, Іспанія

Початок матчу: 14.08.22 20:30.

Товариські матчі, проведені валенсійцями в міжсезоння, дають сміливість припустити, що колектив досить готовий до серйозного марафону в боротьбі за перші місця Ла Ліги сезону 2022/2023. Так, зокрема, спортсменам вдалося здолати Дортмундську Боруссію, 3–1. Перемогою завершився й товариський матч проти Санкт-Галлена — 2–0. А ось поєдинок проти німецького Штутгарта не склався на користь іспанців — німці виграли з результатом 5–2. Господарі першими відкрили рахунок — на шістнадцятій хвилині відзначився Томас. Але на тридцятій Андре зрівняв. Проте перед свистком на перерву Томас оформив дубль, і німецька сторона знову вийшла вперед. Можна бій Валенсія — Жирона дивитися онлайн.

А на початку другого тайму Сілас збільшив розрив у рахунку. Андре на п’ятдесят п’ятій зумів скоротити цей розрив, вразивши ворота опонента. Однак за лічені хвилини господарі також відповіли голом. Незадовго до фінального свистка Чурлінов поставив остаточну крапку — 5–2. Але в офіційному поєдинку на кажанів очікує новачок Ла Ліги. Жирондинці також провели три товариські спаринги, зігравши внічию з Паралада, поступившись португальській Бенфіці, 2–4, і здолавши Андорру на нейтральному полі з упевненим рахунком 2–0. Чи зможе скромний клуб піднести сюрпризи титулованій команді? Можна протистояння Валенсія — Жирона дивитися онлайн.

Початок матчу: 14.08.22 20:30. Кажани завершили попередній сезон на дев’ятій сходинці, і не представлятимуть Іспанію в жодному з європейських Чемпіонатів цього сезону. Втім, бетмени явно можуть продемонструвати більш гідний результат і будуть налаштовані на це в новому сезоні. Можна гру Валенсія — Жирона дивитися онлайн. Товариські матчі, проведені валенсійцями в міжсезоння, дають сміливість при