Альмерія — Реал Мадрид
0+

, Футбол, Іспанія

Початок матчу: 14.08.22 23:00.

Червоно-білі починають сезон 2022/2023 чи не з найскладнішого суперника — чемпіона минулого сезону. Але хто знає, як змінилися ситуації в команд у період літніх канікул. Обидва колективи провели низку товариських поєдинків, щоб тренери могли поекспериментувати з новими схемами гри й тактикою, а представники лави запасних — отримати ігрову практику. Можна поєдинок Альмерія — Реал Мадрид дивитися онлайн.

Колектив з Андалусії провели три товариські розіграші. Спочатку вдалося мінімально здолати Велес — 1–0. Потім послідувала прикра поразка від Кордоби на нейтральному полі з рахунком 1–2. І далі 24 липня команда здобула чергову вікторію над Сан-Фернандо. Уже на четвертій хвилині відзначився Соуза. Але через десять хвилин Дель Кампо зрівняв рахунок. Проте гості не збиралися миритися з нічийним результатом і на сороковій знову вийшли вперед. Після перерви Кальєхон відзначився, і рахунок знову став нічийним. Однак завдяки голу Рохаса на сімдесят сьомій хвилині червоно-білі зуміли вирвати перемогу в матчі, що явно додало балів до психологічного настрою клубу. Можна бій Альмерія — Реал Мадрид дивитися онлайн.

Вершкові вже взяли всі можливі зірки з неба в минулому сезоні, вигравши й Ла Лігу, і Лігу Чемпіонів, обігравши у фіналі драматичного матчу англійський Ліверпуль. Але в товариських зустрічах королівський клуб економив сили. Спочатку поступився принциповому супернику — Барселоні — з рахунком 0–1, а далі не зумів обіграти мексиканський Клуб Америка — 2–2. Свідчить це про економію сил для офіційних зустрічей та надзвичайно амбітні плани на сезон, чи навпаки про виснаження після складного попереднього сезону — судити зарано. Гра на полі покаже, що задумав тренерський штаб королівського клубу. Можна протистояння Альмерія — Реал Мадрид дивитися онлайн.

Початок матчу: 14.08.22 23:00. Червоно-білі починають сезон 2022/2023 чи не з найскладнішого суперника — чемпіона минулого сезону. Але хто знає, як змінилися ситуації в команд у період літніх канікул. Обидва колективи провели низку товариських поєдинків, щоб тренери могли поекспериментувати з новими схемами гри й тактикою, а представники лави запасних — отримати ігрову практику. Можна поєдинок