Хетафе — Атлетіко
0+

Початок матчу: 15.08.22 20:30.

У першому офіційному матчі Ла Ліги сезону 2022/2023 років міські зійдуться з матрацниками. Варто зазначити, що минулий сезон Хета завершив на п’ятнадцятій сходинці, ледь зберігши прописку в елітному дивізіоні. Натомість опонент посів третє місце і представлятиме Іспанію в Лізі Чемпіонів. Здавалося б, очевидно, що команди кардинально різні в класі, але за міжсезонну перерву багато чого могло статися. Можна розіграш Хетафе — Атлетіко дивитися онлайн.

Обидва колективи провели товариські зустрічі. Зокрема, міські провели п’ять таких поєдинків, але навряд чи їх можна назвати успішними. Наприклад, матч проти англійського Престона завершився перемогою з рахунком 2–1. Далі була поразка від Леганеса, після чого вдалося втримати дві нічиї поспіль — в іграх проти Картахена й Леванте. А ось у поєдинку проти Ельче підопічні Кіке Флореса поступилися з мінімальним рахунком. Можна протистояння Хетафе — Атлетіко дивитися онлайн.

Тренерський штаб червоно-білих вирішив не приділяти особливої уваги товариським матчам у літній паузі. Так, зокрема, мадридці 27 липня провели поєдинок проти Намансії, здолавши суперника з більш ніж впевненим рахунком — 4–0. Уже на восьмій хвилині Лемар скористався моментом і вивів свою команду вперед. На тридцять другій Корреа подвоїв перевагу, а за лічені секунди до свистка на перерву Кондогбія реалізував третій гол. У другому таймі обидва тренери зробили численні заміни. Але єдине, до чого це призвело, — це ще до одного взяття воріт колективу гостей. На п’ятдесят другій хвилині відзначився Матеус Кунья. Очевидно, що в першому офіційному поєдинку сезону індіанці будуть налаштовані виключно на перемогу. Можна гру Хетафе — Атлетіко дивитися онлайн.

Початок матчу: 15.08.22 20:30. У першому офіційному матчі Ла Ліги сезону 2022/2023 років міські зійдуться з матрацниками. Варто зазначити, що минулий сезон Хета завершив на п’ятнадцятій сходинці, ледь зберігши прописку в елітному дивізіоні. Натомість опонент посів третє місце і представлятиме Іспанію в Лізі Чемпіонів. Здавалося б, очевидно, що команди кардинально різні в класі, але за міжсезонну