Сампдорія — Аталанта
0+

, Футбол, Італія

Початок матчу: 13.08.22 19:30.

Дорія в минулому сезоні була недалеко від вильоту в Серію В, проте змогла втриматися в елітному дивізіоні. У той час як Богині не вистачило кількох балів, щоб потрапити в єврокубки. Однак усе це було в минулому, а зараз стартує новий футбольний марафон 2022/2023, де всі команди починають писати свою історію з нуля. Можна протистояння Сампдорія — Аталанта дивитися онлайн.

Влітку тренери проводили суттєві зміни та готували своїх підопічних до боротьби за залікові бали. Так, моряки провели два товариські поєдинки. Перший проти Парми завершився нічийним результатом, 1–1, а в другому вдалося здобути перемогу над Брешією. На тридцять другій хвилині перший гол оформив Сабірі. У другій половині зустрічі відбулася низка замін, і ще один м’яч у ворота суперника забив Де Лука на третій компенсованій хвилині.

Аталанта також провела два спаринги. Перший завершився розгромною перемогою над Комо — 4–0. А ось другий матч не склався. Гра проти англійського Ньюкасл Юнайтед була рівною, проте на тридцять дев’ятій хвилині Вуд реалізував пенальті. Це був єдиний гол, забитий за зустріч. Звісно, футболісти економили сили для офіційного матчу. Можна битву Сампдорія — Аталанта дивитися онлайн.

Чи вистачить старань для того, щоб впевнено здолати Самп? До речі, востаннє опоненти зустрічалися між собою 28 лютого. Тоді Королева провінціалів виявилася сильнішою, розгромивши суперника із солідним рахунком 4–0. Та й у попередньому бою перемогли Бергамо Кальчо, забивши три голи при пропущеному одному.

Статистика свідчить, що в останніх п’яти очних зустрічах морякам лише один раз вдалося перемогти суперника — 24 жовтня 2020 року. Можливо, цього разу знову удача буде на боці господарів поля? Можна гру Сампдорія — Аталанта дивитися онлайн.

Початок матчу: 13.08.22 19:30. Дорія в минулому сезоні була недалеко від вильоту в Серію В, проте змогла втриматися в елітному дивізіоні. У той час як Богині не вистачило кількох балів, щоб потрапити в єврокубки. Однак усе це було в минулому, а зараз стартує новий футбольний марафон 2022/2023, де всі команди починають писати свою історію з нуля. Можна протистояння Сампдорія — Аталанта дивитися